Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про роботу, проведену за тиждень

НовиниСоціальні послуги
👁 353

У сфері містобудування та землеустрою:

1.На розгляд чергової сесії міської ради підготовлені проєкти рішень:

– Про внесення змін та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2019-2021 роки;

– Про затвердження Тимчасового порядку надання земельних ділянок в постійне користування об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків на території Херсонської міської територіальної громади;

– Про передачу комунальному підприємству «Парки Херсона» у постійне користування земельної ділянки під облаштування скверу «Каштан-сквер Єднання».

2. Підготовлені матеріали по дорожній карті оновлення фасадів на вул.Суворова.

У сфері капітального будівництва:

1. Фахівці Управління капітального будівництва взяли участь у виїзній нараді  із технічних питань та пошуку дієвих рішень щодо реалізації будівництва інженерних мереж території комплексної забудови Таврійського  мікрорайону 2 Б із представниками громадської організації “Таврія”.

2. Проведено технічну нараду за участю представників підрядної будівельної організації та ознайомлено із подальшим ходом виконання необхідних робіт для завершення “Капітального ремонту водопровідних мереж по вул. Української армії, в районі ПрАТ «Херсонський нафтопереробний завод», у м. Херсоні”.

3. З метою координування спільних рішень щодо строків проведення технічного обстеження та початку проєктування реставраційно-ремонтних робіт об’єктів, які входять до програмиу модернізації вул. Суворова м. Херсона, проведена зустріч із головним архітектором проєктної організації “Херсон-Діпромісто”.

4. Затверджено  паспорти бюджетних програм на 2021 рік у новій редакції з управлінням капітального будівництва Херсонської міської ради. 

5. Укладено договір на виконання робіт з проведення експертизи проєкту будівництва по об’єкту “Реконструкція будівлі  ЗОШ №26 в селі Комишани, м. Херсон”.

У сфері проєктної  діяльності:

1. Робочою групою з питань залучення інвестицій та супроводу інвестиційних проєктів, підготовлено проєкт рішення сесії міської ради «Про  реконструкцію будівлі кінотеатр «Іскра» під Соціальний офіс “Мультицентр” по вул. Стрітенська,13

2. Розроблено технічне завдання на закупівлю послуг з розроблення та затвердження схеми теплопостачання м.Херсон та направлено на погодження  в USAID «Проєкт енергетичної безпеки».

Проведено наради та зустрічі:

1. Проведено засідання робочої групи із підготовки заходів проєкту Програми проведення ремонтно-реставраційних робіт фасадів, покрівель будівель та споруд зі здійсненням заходів з благоустрою вул. Суворова. Інженерними службами міста зроблено обстеження та виявлено фактичний стан інженерних мереж даної території.

2. Створена комісія з розгляду питань встановлення та демонтажу тимчасових споруд  з метою всебічного та об’єктивного вивчення даних щодо встановлення та демонтажу тимчасових споруд, гаражів, рекламних носіїв тощо на території Херсонської міської територіальної громади. 

3. Проведено засідання комісії з  відбору банківської установи для укладання договору фінансового лізингу та розглянуто порядок відбору, пропозиції банків-претендентів. 

Вам також може сподобатися

В.о. заступника міського голови Роман ГОЛОВНЯ звітує за роботу, проведену за тиждень
Звіт про роботу, виконану за тиждень, в.о. заступника міського голови Сергія Циганка

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X