Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про роботу, проведену за тиждень

Новини
👁 135

Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про роботу, проведену за тиждень.

У сфері містобудування та землеустрою:

– Протягом тижня спеціалістами Управління опрацьовано  218 документів, у тому числі: 10 листів правоохоронних та контролюючих органів, 53 клопотання, що надійшло з ЦНАПу;

– 23 червня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань землекористування, за рекомендаціями якої спеціалістами Управління готуються проєкти рішень міської ради на розгляд чергової сесії міської ради;

На розгляд чергової сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 23 липня, Управлінням підготовлено 39 проєктів рішень міської ради з питань регулювання земельних відносин.

На позачерговій сесії міською радою прийнято рішення, підготовлене Управлінням, «Про дозвіл комунальному підприємству «Парки Херсона» Херсонської міської ради на проведення інвентаризації земель комунальної власності під скверами та парком».

Відповідно до вказаного рішення, комунальному підприємству «Парки Херсона» Херсонської міської ради надано дозвіл на проведення інвентаризації земель комунальної власності Херсонської міської територіальної громади:

–  Орієнтовною площею 1,0000 га, в межах вулиць Старообрядницької – Рішельєвської – Торгової, під сквером «Покровський»;

–  Орієнтовною площею 1,5000 га, в межах вул. Театральної – пров. Сестер Гозадінових – вул. Старообрядницької, під сквером «Потьомкінський»;

–  Орієнтовною площею 12,0000 га, в межах вулиць Перекопської – Дружби, під парком Слави.

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийняте рішення «Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про затвердження Тимчасового порядку надання земельних ділянок в постійне користування об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків на території Херсонської міської територіальної громади». Вказане рішення  дозволить вирішити питання оформлення об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків документів на земельні ділянки, з метою визначення їхніх меж, конфігурації та відповідно їхньої площі.

– Підготовлено  15 проєктів договорів оренди земельних ділянок та 14 проєктів додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок відповідно до прийнятих міською радою рішень; 

– Щоденно надаються консультації в телефонному режимі та особисто під час звернення суб’єктів господарювання та громадян стосовно оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, поновлення договорів оренди, припинення договірних відносин, спірних питань землекористування тощо;

– Постійно спеціалісти Управління співпрацюють з головним управлінням ДПС у Херсонській області щодо плати за землю (підготовка та направлення запитів, опрацювання отриманої інформації);

– Постійно спеціалісти Управління співпрацюють з територіальними підрозділами  Держгеокадастру у м. Херсоні та у Херсонській області щодо проблемних питань землекористування (підготовка та направлення запитів, опрацювання отриманої інформації)

У сфері капітального будівництва:

Отримано позитивний експертний звіт по об’єкту  “Будівництво загальноосвітньої школи №23 та спортивного комплексу із плавальним басейном для ДЮСШ №6 в Таврійському мікрорайоні 4-А в м.Херсоні (ІІ пусковий комплекс), в т.ч. РП”.

Підготовлено та передано на повторну експертизу проєктну документацію по об’єкту   “Реконструкції будівлі    ЗОШ №26 в сел. Комишани, м. Херсон”.

Оголошено спрощену закупівлю на розробку проєктно-вишукувальної документації за об’єктом «Капітальний ремонт приміщень актової зали та спортивної зали Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради по вул. Кримська, 127 у м. Херсоні».

Взято участь у виїзних нарадах:

– проінспектовано стан будівель, які були підтоплені після зливи по  вул. 1 Суднобудівна та вул. Стебліївська, 2, 3 Суднобудівна, М. Фортус, 1, 2, 3 Рибна щодо функціонування зливної каналізації.

– проведено візуальне обстеження квартири №13, будинку №23, вул. Грецька

Підготовлено проєкти рішень на чергову сесію міської ради:

– “Про затвердження змін та доповнень до Переліку об’єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовником та виконувати роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту в 2021 році”.

– “Про вилучення об’єкта незавершеного будівництва поліклініки на 1600 відвідувань на день з переліку об’єктів малої приватизації”.

– “Про звернення депутатів  Херсонської міської ради VIII cкликання до Президента України щодо завершення будівництва шляхопроводу в районі вулиць Залаегерсег по Бериславському шосе в напрямок Таврійського мікрорайонів у м. Херсоні”

Підготовлено паспорти бюджетних програм на 2021 рік у новій редакції по управлінню капітального будівництва Херсонської міської ради за кодами програмної класифікації.

У сфері проєктної  діяльності:

1. Робочою групою з питань залучення інвестицій та супроводу інвестиційних проєктів, у рамках робочої зустрічі з представниками проекту DG East в Херсоні, здійснено виїзд до кінотеатру «Іскра», який планується реконструювати  під  сучасний мультицентр.

2. Взяли участь у робочій групі з розробки Херсонської міської стратегії.

Проведено наради та зустрічі:

1. Стосовно виконання робіт та доручень, наданих на попередньому засідання Робочої групи щодо ремонтно-реставраційних робіт фасадів, покрівель будівель та споруд із влаштуванням благоустрою по вул. Суворова (від просп.. Ушакова до вул Воронцовська) у м.Херсоні».

2. Нарада стосовно благоустрою  частини території по вулиці Ушакова, обмеженої вулицями Украінської та Гагарина.

3. Нарада з питання проектування прилеглої території по пр.Ушакова,37, парку Слави та школи №30 по вул.Молодіжної,12.

Вам також може сподобатися

Шляхи подолання випадків незадекларованої праці та боргів по зарплаті обговорювали на робочій зустрічі держслужбовці
Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про роботу, проведену з 21 по 25 червня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X