Заступник міського голови Олександр Лук’яненко надає звіт про виконану роботу за тиждень

Новини
👁 214

Заступник міського голови Олександр Лук’яненко надає звіт про виконану роботу за тиждень.

У сфері містобудування та землеустрою:

Протягом тижня спеціалістами Управління опрацьовувалися вхідні документи, заяви та звернення громадян, а   також  клопотання, що надійшли з ЦНАПу.

Відповідно до рекомендацій постійної комісії міської ради з питань землекористування, на розгляд чергової сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 23 липня, Управлінням підготовлено 43 проєкти рішень міської ради з питань регулювання земельних відносин.

У разі прийняття міською радою відповідних рішень, 117 громадян реалізують своє право на отримання безоплатно у власність земельних ділянок під належними їм будинками, ще 71 громадянин отримає дозвіл на приватизацію земельної ділянки.

Щоденно надаються консультації в телефонному режимі та особисто під час звернення суб’єктів господарювання та громадян стосовно оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, поновлення договорів оренди, припинення договірних відносин, спірних питань землекористування тощо;

Постійно спеціалісти Управління співпрацюють з головним управлінням ДПС у Херсонській області щодо плати за землю (підготовка та направлення запитів, опрацювання отриманої інформації);

Постійно спеціалісти Управління співпрацюють з територіальними підрозділами  Держгеокадастру у м. Херсоні та у Херсонській області щодо проблемних питань землекористування (підготовка та направлення запитів, опрацювання отриманої інформації);

Участь у робочій нараді з вирішення першочергових питань щодо реалізації Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво у сфері будівництва житла для представників кримськотатарського народу та пільгових категорій громадян України.

У сфері капітального будівництва:

Відкориговано проєктну документацію для проходження  у встановленому порядку експертизи по об’єкту: “Капітальний ремонт приміщень адмінбудівлі  по  просп. Ушакова, 37 у м. Херсоні” та передано до екпертної організації для заключення договору.

Підготовлено проєктну документацію та передано до проєктної організації з метою коригування документації та подальшого проходження  у встановленому порядку експертизи по об’єкту: «Капітальний ремонт гімназії №3 по вул. Євгена Патона,15 у м. Херсоні».

Наданно технічне завдання  для початку проведення тендерних процедур по закупівлі робіт із виготовлення проєктної документації по об’єкту «Реконструкція ганку головного входу адмінбудівлі по просп. Ушакова, 37 у     м. Херсоні».

Взято участь у технічній нараді по об’єкту «Капітальний ремонт гімназії №3 по вул. Євгена Патона,15 у м. Херсоні».

Участь УКБ  у технічній нараді з виїздом на місце по об’єкту «Будівництво відкритого майданчика арт-простір на території ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 по вул. Херсонській, 83 в  смт Антонівці, м. Херсон».

Участь у виїзних нарадах:

– огляд місця руйнування склепіння залізобетонних труб каналізаційного колектора №16 на території КНС-5 (вул. Покришева, 20);

– обстеження переходу на Одеській площі;

– огляд стану конструктивних елементів житлового будинку по вул. Євгена Патона, 9.

У зв’язку з завершенням Управлінням робіт було надано заявку до департаменту бюджету і фінансів щодо фінансування згідно помісячного розпису асигнувань спеціального фонду бюджету на 2021 рік по об’єктам:

-“Будівництво окремої будівлі дитячого садка на території загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 Херсонської міської ради по вул. Сухарній, 9/4 у м. Херсоні”;

– “Будівництво зони санітарної охорони та облаштування артезіанської свердловини для водозабезпечення мешканців мікрорайону Янтарного в м. Херсоні”;

– “Капітальний ремонт приміщень, літера “Б”, будівлі по вул. Суворова, 39 у     м. Херсоні”;

– “Ремонтно-реставраційні роботи фасаду та покрівлі будівлі по вул. Петра Калнишевського, 2 в м. Херсоні”;

– “Реконструкція будівлі ЗОШ № 26 в сел. Комишани, м. Херсон”;

– “Будівництво універсального майданчика на території ЗОШ І-ІІІ ступенів № 46 по вул. Фрітаун, 82 у м. Херсоні”;

– “Капітальний ремонт водопровідних мереж по вул. Української армії, в районі ПрАТ «Херсонський нафтопереробний завод», у м. Херсоні”;

– “Ремонтно-реставраційні роботи у Шевченківському парку в м. Херсоні;

– “Реконструкція парку Слави в м. Херсоні”;

– “Реконструкція елементів благоустрою та території, прилеглої до будівлі по просп. Ушакова, 37 в м.Херсоні;

– “Реконструкція Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради із розширенням за рахунок прибудови дитячої роздягальні по вул. Молодіжній, 12 у м. Херсон;

– “Капітальний ремонт басейну та частини приміщень Херсонського закладу дошкільної освіти № 85 Херсонської міської ради (Херсонського ясел-садка № 85 Херсонської міської ради) по вул. Степана Разіна, 77 в м. Херсоні”;

–  “Реконструкція чаші Лебединого озера у м. Херсоні”;

– “Будівництво загальноосвітньої школи № 23 у Таврійському мікрорайоні 4-А у м. Херсоні”.

Підготовлено проєкти рішень на чергову сесію міської ради:

– “Про затвердження змін та доповнень до Переліку об’єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовником та виконувати роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту в 2021 році”.

– “Про вилучення об’єкта незавершеного будівництва поліклініки на 1600 відвідувань на день з переліку об’єктів малої приватизації”.

– “Про звернення депутатів  Херсонської міської ради VIII cкликання до Президента України щодо завершення будівництва шляхопроводу в районі вулиць Залаегерсег по Бериславському шосе в напрямок Таврійського мікрорайонів у м. Херсоні”.

У сфері проєктної  діяльності:

1. Проведена нарада у рамках реалізації проєкту  USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) “Сучасні послуги – сучасне місто: підвищення рівня надання муніципальних послуг у м. Херсоні” стосовно реконструкції кінотеатру «Іскра» під Мультицентр з метою подальшого розміщення  найважливіших служб, які надають послуги населенню в єдиному офісі.

2. Триває робота по проходженню етапів реалізації проєкту “Енергоефективність у громадських будівлях та вуличному освітленні міста Херсон.

Проведено наради та зустрічі:

1. Проведено засідання комісії з відбору банківської установи для здійснення місцевих запозичень до бюджету Херсонської міської територіальної громади, відповідно до рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради.розпорядження міського голови.

2. Засідання  комісія з розгляду питань встановлення та демонтажу тимчасових споруд.

3. Проведено засідання комісії з  відбору банківської установи для укладання договору фінансового лізінгу та розглянуто порядок відбору, пропозиції банків-претендентів.

4. Проведена нарада спільно з підрядною організацією стосовно невиконання  будівельних робіт у школі №26. Підрядника попереджено про розірвання договору підряду у разі зриву термінів виконання будівельних робіт.

Вам також може сподобатися

Де Херсонводоканал здійснює роботи
Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про роботу, виконану за тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X