Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про виконану роботу

Новини
👁 122

Звіт заступника міського голови Оксани Рукавішнікової про роботу, що була проведена за період з 26 до 30 липня 2021 року.

Щодо забезпечення ефективності використання коштів та майна міської територіальної громади

Спільно із заступником міського голови Володимиром Пепелем та керівниками комунальних підприємств відпрацьовано питання щодо ефективного використання комунального майна МКП «Херсонтеплоенерго» та МКП «ВУВКГ» за наслідками проведення аналізу роботи цих підприємств. Напрацьований алгоритм подальших дій по забезпеченню збільшення власних доходів КП.

Проведено обговорення з керівником МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» результатів проведеного аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів та наданих рекомендацій.

Здійснено попередній аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів КНП «Міська клінічна лікарня ім. Лучанського».

Проведено опрацювання результатів, узгодження результатів проведених аналізів КП «Гарантія», КП «Парки Херсона», КП «Міське дорожнє управління». Здійснювалось опрацювання наданої КП «Гарантія» інформації про потребу в коштах на обслуговування систем поливу.

На виконання розпорядження міського голови від 16.06.2021 №220-р, з метою контролю за ефективністю використання коштів бюджету територіальної громади міста Херсон, протягом 3-х днів з дня надходження опрацьовано матеріали щодо обґрунтованості очікуваної вартості закупівель, що планують оголошувати виконавчі органи, комунальні заклади, установи, підприємства:

Надійшло запитів за тиждень – 19 на загальну суму 11 млн грн.

Опрацьовано за тиждень – 30 запитів.

Погоджено – 30 запитів на загальну суму 6556,9 тис. грн, з них по 15 запропоновано зменшити очікувану вартість на загальну суму 458,0 тис. грн.

У роботі – 6 запитів, що надійшли 28-29 липня.

З фінансово-бюджетних питань

На підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 липня     2021 року №822-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій» бюджету Херсонської міської територіальної громади передбачено субвенцію з  державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій за об’єктами в сумі  2 305,0 тис. грн,  у тому числі:

176,0 тис. грн на придбання багатофункціональних пристроїв – 16 шт. для комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних» Херсонської міської ради;

310,0 тис. грн на придбання медичного обладнання – автоматичного аналізатора глюкози – 1 шт. для Комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» Херсонської міської ради;

– 324,0 тис. грн на придбання персональних комп’ютерів в комплекті –   16 шт. для комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних» Херсонської міської ради;

– 495,0 тис. грн на придбання персональних комп’ютерів – 23 шт. для комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є. Є. Карабелеша» Херсонської міської ради;

– 500,0 тис. грн на  придбання персональних комп’ютерів в комплекті – 20 шт. для комунального некомерційного підприємства «Херсонська  міська клінічна лікарня імені О. С. Лучанського» Херсонської міської ради;

– 500,0 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації для будівництва дитячого садка на території загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів № 18.

Із державного бюджету надійшло 4618,1 тис. грн субвенції на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. За рахунок цих коштів міська рада має намір придбати тимчасове житло на вторинному ринку для внутрішньо переміщених осіб.

З надання адміністративних послуг

Відділом адміністративних послуг видано 432 результатів адміністративних послуг, надано 515 консультацій суб’єктам звернення. Розглянуто 238 заяви громадян та суб’єктів господарювання щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Забезпечено роботу щодо прийому мешканців міста з питань оформлення довідок за місцем проживання, реєстрації та зняття з реєстрації. Протягом тижня здійснено реєстрацію місця поживання 187 осіб, знято з реєстрації місця проживання 298 осіб, видано 410 довідок про реєстрацію місця проживання особи.

Вам також може сподобатися

Заступник міського голови Володимир Пепель звітує про виконану роботу за період з 26.07 по 31.07
У Херсоні створили відеокурс із  цифрової грамотності

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X