Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про виконану роботу упродовж тижня

Новини
👁 158

Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про виконану роботу з 19 до 23 квітня.

Так, упродовж тижня організовано роботи забезпечення ефективності використання коштів міського бюджету і майна громади, захисту прав споживачів, дотримання правил торгівлі і громадського харчування тощо.

Зокрема, проведено засідання комісії з реорганізації та управління справами селищних, сільських рад та їхніх виконавчих комітетів, на якій розглянуто стан виконання рішення сесії міської ради від 26.02.2021 № 107 стосовно підготовки проєктів щодо закріплення на праві господарського відання, передачі в оперативне управління із подальшим зарахуванням на балансовий облік виконавчим органам міської ради, організаціям, установам та підприємствам майна, що раніше належало реорганізованим сільським та селищним радам, які увійшли до територіальної громади Херсона.

Заслухано запрошених представників виконавчих органів та керівників комунальних підприємств. Комісією прийнято ряд рекомендацій, зокрема, управлінню комунальної власності та управлінню капітального будівництва міської ради надано рекомендації підготувати пропозиції щодо подальшого використання певних об’єктів та винести питання на розгляд міської ради; управлінню молоді та спорту — щодо підготовки проєкту рішення щодо передачі стадіону «Дніпро» у смт Антонівка та необоротних активів усіх реорганізованих рад (спортивний інвентар, обладнання тощо); управлінню охорони здоров’я — додати до проєкту рішення будівлю котельні з обладнанням у сел. Комишани, яка обслуговує амбулаторію цього населеного пункту.

Організовано роботу підпорядкованих виконавчих органів з питань:

Економічного розвитку:

– Триває робота над розробкою Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року. З метою поліпшення взаємодії громадян з міською владою, залучення їх до оптимізації процесів місцевого врядування та підвищення рівня розуміння реформ у цьому напрямку проведено роботу з представниками NGO (неурядових громадських організацій) щодо їхньої участі у розробці Стратегії Херсонської міської територіальної громади до 2030 року. Задля дотримання вимог міжнародних стандартів щодо встановлення паритету між представниками влади та громади здійснено оновлення складу робочої групи з розробки Стратегії, до якої увійшло майже 50% представників громадськості.

 Підготовлено відповідний проєкт розпорядження міського голови.

– Завершено підготовку проєкту рішення міської ради «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2019-2021 роки за підсумками 2020 року та внесення змін та доповнень до неї», розгляд якого планується на засіданнях постійних комісій міської ради наступного тижня.

– Організовано проведення засідання Ради підприємців, на якому начальником регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Галиною Теслюк презентовано державні об’єкти, що визначені для приватизації на території міста Херсона та області у 2021 році та можуть зацікавити представників бізнесу, надано покрокову інструкцію щодо участі в аукціонах приватизації. Членів ради ознайомлено зі змінами у законодавстві щодо порядку укладання договорів оренди комунального та державного майна.

– Обговорено проєкти рішень міської ради «Про встановлення на території Херсонської міської територіальної громади ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Про встановлення орендної плати на території Херсонської міської територіальної громади», «Про встановлення земельного податку на території Херсонської міської територіальної громади» та запропоновано всім охочим долучитись до процесу громадських слухань з даних питань.

– З метою продовження роботи у напрямку досягнутих домовленостей під час перемовин міського голови Ігоря Колихаєва з Послом України в Державі Ізраїль Євгеном Корнійчуком та за підсумками проведеного онлайн-заходу GO ISRAEL «Зона вільної торгівлі України з Ізраїлем: нові можливості й перспективи для бізнесу», для розширення співпраці з Державою Ізраїль та проведення низки заходів економічного спрямування, розроблено та направлено Посольству англійську версію інформаційно-презентаційних матеріалів про місто Херсон, його відносини з Державою Ізраїль, туристично-рекреаційний потенціал міста та регіону. Забезпечено підготовку англійської версії інформації для проведення відкритих торгів на закупівлю послуг департаментом міського господарства.

Робота по захисту прав споживачів та дотримання правил торгівлі і громадського харчування:

– Відпрацьовано звернення мешканців ОСББ «Шевченко 1» щодо стихійної торгівлі на розі вул. Тираспольська, 60-А та вул. Шевченка, 1. Виявлено самовільне розміщення торговельного лотка у невстановленому для цього місці. За результатами обстеження на власника об’єкта було складено протокол за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів» КУпАП, який направлено на розгляд до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Херсонської міської ради.

– Спільно зі співробітниками Херсонського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області 20.04.2021-21.04.2021 проводилась робота в напрямку ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі по проспекту 200-річчя Херсону (в районі будинків 16-18) та Миколаївському шосе (в районі зупинки громадського транспорту «вулиця Залізнична», в напрямку мікрорайону Шуменський). За результатами на правопорушників складено 3 протоколи за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів» КУпАП, які направлено на розгляд до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Херсонської міської ради; проведено обстеження 20 об’єктів торгівлі та ресторанного господарства з питання дотримання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів, за результатами яких прийнято 5 постанов за частиною 2 статті 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».

– Проведення інформаційної компанії серед фізичних осіб та суб’єктів господарювання у сфері бджільництва щодо порядку видачі ветеринарного-санітарного паспорта пасіки та Порядку її реєстрації; про попередження пожеж у природних екосистемах, забезпечення пожежної безпеки та посилення відповідальності за спалювання сухої рослинності або її залишків і опалого листя на землях сільськогосподарського призначення та інших злочинів, що забруднюють повітря, знищують рослинний світ.

З фінансово-бюджетних питань:

– Проведено аналіз виконання бюджету Херсонської міської територіальної громади за І квартал 2021 року, за результатами якого підготовлено проєкт рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання бюджету Херсонської міської територіальної громади за І квартал 2021 року» на розгляд чергової сесії міської ради.

– Враховуючи оновлену структуру виконавчих органів міської ради, з метою забезпечення безперервного фінансування галузей життєдіяльності міста, підготовлено зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади.

– Здійснено фінансування видатків бюджету Херсонської міської територіальної громади в сумі 3782,1 тис. грн для оплати проведених у 2020 році капітальних ремонтів ліфтів в житлових будинках, які були відключені через закінчення строку експлуатації.

– Проведено фінансування поточного ремонту доріг в сумі 438,9 тис. грн для підтримання транспортно-експлуатаційних якостей доріг шляхом усунення пошкоджень, що виникли в процесі експлуатації (вул. І. Вазова, вул. Полтавська, вул. Нижня, вул. І. Кулика, вул. Олександрівська, вул. Робоча, вул. Українська, вул. Стрітенська, вул. Тираспольська, площа Перемоги) та для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Робота направлена на забезпечення ефективності використання коштів міського бюджету та майна громади:

– Обговорення результатів аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів комунального підприємства зовнішнього освітлення «Херсонміськсвітло» з профільним заступником міського голови Володимиром Пепелем та керівником підприємства. Визначені рекомендації по усуненню недоліків у роботі та забезпечення ефективного використання коштів і майна.

– Триває аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка», здійснено виїзд до відокремленого підрозділу стоматологічної поліклініки, що розташована в мікрорайоні Корабел, з керівництвом обговорені питання, що виникли під час проведення аналізу.

– Проводиться аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів комунальним підприємством «Херсонтеплоенерго», здійснено виїзд до окремого об’єкта — котельні в с.Степанівка; обговорення з керівництвом підприємства питань, що виникають під час проведення аналізу.

– На виконання доручення міського голови № 4-15 від 27.01.2021 проводиться аналіз закупівлі медичного обладнання (антивірусний кіоск «Корона-стоп» з безконтактним санітайзером та індикацією температури, 2 од.) КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Карабелеша».

– Аналізом повноти виконання вищевказаного доручення медичними закладами протягом лютого-квітня 2021 року на предмет виконання вимог доручення міського голови від 27.01.2021 № 4-15, встановлено факт проведення закупівель основних засобів вартістю понад 30 тис. грн без позитивного висновку управління аудиту, підготовлено доповідну записку на ім’я профільного заступника міського голови. 

– Аналіз підстав для перегляду тарифу на теплопостачання за зверненнями ДП «Теплотехсервіс», ПП «Херсотеплогенрація». 

– Взято участь в робочій групі з питань перевірки надходжень пайової участі у розвитку інфраструктури м. Херсон. 

– Проведено обговорення результатів аналізу в КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» з в.о. заступника міського голови Світланою Чепігою, генеральним директором та керівниками фінансово-економічної служби лікарні. 

Упродовж 26-30 квітня заплановано:

– Аналіз виконання програми з ремонту доріг за останні 5 років (опрацювання інформації, отриманої від управління транспортної, дорожньої інфраструктури).

– Участь у засіданнях постійних комісій міської ради з питання розгляду проєкту міської ради «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2019-2021 роки за підсумками 2020 року та внесення змін і доповнень до неї».

– Робота з членами оновленої робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року щодо включення їх до підгруп за напрямками аналізу соціально-економічного розвитку громади.

Проведення спеціалістами управління споживчого ринку спільно з працівниками правоохоронних органів:

– рейдів-обстежень щодо здійснення стихійної торгівлі на території міста;

– обстежень з питання дотримання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів. 

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв особисто контролює прибирання міста до свят
Визначено терміни подання документів для зарахування дітей до першого класу 2021/2022 навчального року

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X