Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про роботу, проведену з 14 по 18 червня 2021 року

Новини
👁 83

Взято участь у засіданні координаційної ради, двох засіданнях виконкому, нараді на чолі з  міським головою  щодо роботи  підприємств комунальної власності Херсонської міської територіальної громади.

З фінансово-бюджетних питань

Коштом місцевого бюджету профінансована адресна матеріальна допомога для 66 батьків дітей з інвалідністю, які є членами громадських організацій «Сонячні діти Херсонщини», «Софія», «Відкритий дитячий простір», на 14-денний відпочинок дитини разом з одним із батьків або особою, яка їх замінює в санаторіях, базах відпочинку, пансіонатах тощо.

Проведено фінансування видатків бюджету Херсонської міської територіальної громади в сумі 6,8 млн грн для оплати перших лізингових платежів за договором фінансового лізингу між АБ «УКРГАЗБАНК» та КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» на закупівлю 30 нових міських автобусів із низьким рівнем підлоги.

Робота, направлена на забезпечення ефективності використання коштів та майна міської територіальної громади

Здійснюється аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів:

  • КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона»;
  • КП «Ритуальна служба м. Херсона»;
  • КП «Міське дорожнє управління».

З надання адміністративних послуг

Відділом адміністративних послуг видано 621 результат адміністративних послуг, надано 785 консультацій суб’єктам звернення.

Розглянуто 201 заяву громадян та суб’єктів господарювання щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Забезпечено роботу щодо прийому мешканців міста з питань оформлення довідок за місцем проживання, реєстрації та зняття з реєстрації. Протягом тижня здійснено реєстрацію місця поживання 162 осіб, знято з реєстрації місця проживання 347 осіб; видано 380 довідок про реєстрацію місця проживання особи.

Протягом 21-25.06.2021 заплановано:

Продовжити проведення аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів:

  •  КП «Ритуальна служба м. Херсона»;
  • КП «Міське дорожнє управління».

Запровадження аналізу очікуваної вартості публічних закупівель товарів, робіт та послуг, що проводяться виконавчими органами міської ради, підприємствами, установами та організаціями, що належать до комунальної форми власності Херсонської міської територіальної громади.

Опрацювання та узгодження результатів аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона». Проведення аналізу використання майна КП «Сервис-опт» за 2018-2020 роки.

Вам також може сподобатися

Ситуацію із заборгованістю заробітної плати на КП “Херсонкомунтранссервіс” міськрада взяла на контроль
Тимчасово залишиться без освітлення частина вулиці Потьомкінської

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X