Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про проведену роботу у період із 17 по 21 травня

Новини
👁 155

Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про проведену роботу у період із 17 по 21 травня:

 • Взято участь у засіданні колегії Херсонської обласної державної адміністрації, у ході якого розглянуті наступні питання: про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області;  про підсумки роботи місцевих органів влади щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів області за І квартал 2021 року;  про заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж в області у 2021 році; про створення безбар’єрного середовища в закладах освіти Херсонської області (доступності та рівних можливостей для навчання дітей з інвалідністю).
 • Взято участь у нараді   Херсонської обласної державної адміністрації з проблемних питань щодо завершення будівництва та облаштування необхідним обладнанням міських КНП (охорони здоров’я), які визначені опорними.
 • Проведено нараду із керівниками виконавчих органів, відповідальних за встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Херсонської територіальної громади, на якій визначені заходи і строки їх виконання задля своєчасного прийняття регуляторних актів міською радою.

Організовано роботу підпорядкованих виконавчих органів з основних питань, зокрема, економічного розвитку:

 • Виконавчий комітет Херсонської міської ради реалізує повноваження  щодо встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів. З метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів, розпорядженням міського голови від 14.05.2021 №183р створено робочу групу з перевірки розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для теплопостачальних підприємств Херсонської міської територіальної громади, а також  тарифів на послуги із поводження з побутовими відходами.
 • Опрацьовано та підготовлено аналіз надходжень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів по місту. Проаналізовано економічний ефект від роботи Координаційної ради з питань детінізації та легалізації зайнятості населення, забезпечення податкових надходжень до бюджету. З метою поліпшення мобілізації податку на доходи фізичних осіб, на засіданнях заслуховувалися суб’єкти господарювання, які мінімізували виплату заробітної плати найманим працівникам у 2020 році. Так, ефективність проведення співбесід з керівниками підприємств становить 71%, фонд оплати праці на цих підприємствах збільшився на 22,2%.
 • Виконавчим комітетом міської ради та міською радою затверджено проєкт рішення «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2019-2021 роки за підсумками 2020 року та внесення змін і доповнень до неї», у т. ч. заходи щодо забезпечення виконання Програми. Одним із заходів є співфінансування у розмірі 30% заходів, передбачених Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання 16 однокімнатних та 1 двокімнатної квартири у комунальну власність громади та забезпечення тимчасовим житлом 36 осіб (17 сімей) внутрішньо переміщених осіб.

Робота по захисту прав споживачів та дотримання правил торгівлі та громадського харчування:

 • Проводилася робота в напрямку ліквідації та запобігання виникненню несанкціонованої торгівлі по просп. 200-річчя Херсона та Миколаївському шосе (в районі зупинки громадського транспорту «Вулиця Залізнична»). За результатами на правопорушників складено 3 протоколи за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів» КУпАП, які направлено на розгляд до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Херсонської міської ради.
 • Також, спільно з працівниками Національної поліції здійснено рейди-обстеження щодо припинення стихійної торгівлі по вул. Шенгелія,  просп. Святих Кирила та Мефодія, вул. Миру, вул. Університетській,  вул І.Кулика, проспекту 200-річчя Херсона та Миколаївському шосе. За результатами на власників об’єктів було складено 10 протоколів за статтею 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях» з вилученням більше ніж 500 кг овочевої продукції та направлено матеріали на розгляд до Херсонського міського суду Херсонської області.

Спільно з працівниками правоохоронних органів  проведено 10 обстежень об’єктів торгівлі та ресторанного господарства з питання дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання, за результатами яких винесено 2 постанови за частиною 2 статті 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».  

Робота в галузі сільського господарства:

 • Взято участь в вебінарі-презентації «Конкурентоспроможність української агропродовольчої продукції в ЄС: сучасні методи знаходження рішень щодо експорту та розвитку бізнесу» спільно з сільгосптоваровиробниками Херсонської міської територіальної громади, на якому ознайомлено з інструментами підвищення потенціалу бізнесу. Поінформовано про підтримку українських сільгоспвиробників у разі входження на міжнародний ринок, пошук власних ринків збуту та підвищення конкурентоспроможності продукції національних виробників.
 • Взято участь в онлайн-семінарі: «Підвищення ефективності агропромислового виробництва» спільно з сільгосптоваровиробниками Херсонської міської територіальної громади. Під час заходу отримано актуальну інформацію щодо напрямків та умов державної фінансової підтримки суб’єктів агропромислового комплексу в 2021 році, а також можливостей участі в грантових проєктах Програми з аграрного і сільського розвитку (USAID АГРО).

З фінансово-бюджетних питань:

 • Проведено фінансування адресної грошової допомоги для часткового покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг окремим пільговим категоріям громадян  в сумі 1 735,9 тис. грн;
 • Здійснено фінансування видатків бюджету Херсонської міської територіальної громади в сумі 49,98 тис. грн для оплати  капітального ремонту вікон (заміна вікон) в закладі загальної середньої освіти №5 та в сумі
  27,3 тис.грн для оплати за розробку робочого проєкту «Капітальний ремонт системи вентиляції спортивного залу» КП «Спортивний комбінат «Кристал»;
 • Підготовлено інформацію стосовно аналізу фінансування управління освіти станом на 01.05.2021 року в розрізі бюджетних програм, закладів, видів робіт, постачальників та укладених договорів по закладах освіти.
 • З метою підтримання боєздатності, мобілізаційної готовності та функціонування міського військового комісаріату на належному рівні, необхідному для виконання завдань за призначенням, здійснено фінансування видатків бюджету Херсонської міської територіальної громади в сумі 100,0 тис. грн для надання субвенції Херсонському об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.
 • Здійснено фінансування видатків бюджету Херсонської міської територіальної громади в сумі 300,0 тис. грн для надання субвенції Херсонському державному аграрно-економічному університету на капітальні роботи з благоустрою території університету, що знаходиться за адресою: м.Херсон, вул. Стрітенська, 23.
 • Проведено конкурс з відбору банківської установи для укладання договору фінансового лізингу. За результатами аналізу поданих конкурсних пропозицій визначено переможця та підготовлено проєкт рішення «Про дозвіл на укладання договору фінансового лізингу комунальним підприємством «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради з публічним акціонерним товариством акціонерним банком «УКРГАЗБАНК». Предметом лізингу визначено 30 міських автобусів з низьким рівнем підлоги ATAMAN A092H6.

Робота, направлена на забезпечення ефективності використання ресурсів громади:

 • Узагальнення результатів аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів МКП «Херсонтеплоенерго», розробка висновків та рекомендацій. Обговорення питань з профільним заступником міського голови, міським головою. Аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів комунальним підприємством «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона».
 • Взято участь в робочій групі для проведення аналізу ефективності використання комунального майна Херсонської міської територіальної громади.
 • Моніторинг виконання рекомендацій закладами освіти щодо приведення закупівельних цін на продукти харчування до середньо ринкових.

Протягом звітного періоду також було заплановано:

 • З метою продовження роботи у напрямку економічного та інвестиційного співробітництва з Посольством України в Державі Ізраїль планується здійснити аналіз бізнес-пропозицій компаній Ізраїлю за напрямами експорту/імпорту агропромислової продукції, продукції харчової та переробної промисловості, товарів легкої промисловості, косметичної продукції меблів та устаткування для салонів краси, засобів побутової хімії тощо, та їх розповсюдження серед зацікавлених бізнес-кіл міста.
 • Проведення рейдів-обстежень щодо здійснення стихійної торгівлі на території міста та з питання дотримання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів.
 • Опрацювання результатів аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів МКП «Херсонтеплоенерго», підготовка висновків та рекомендацій. Проведення аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів МКП “ВУВКГ м. Херсона.
 • Підготовка до проведення аналізу КП “Ритуальна служба м. Херсона” – аналіз фінансової звітності, закупівель.

Вам також може сподобатися

В.о заступника міського голови Юрій Стельмашенко звітує про виконану роботу у період із 17 по 21 травня
Максим Кондратенко звітує про виконану роботу з 17 до 21 травня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X