Запрошуємо до участі у конкурсі «Ми проти насильства»

Новини
👁 171

Запрошуємо до участі у конкурсі «Ми проти насильства»

Конкурс фото-, відеоматеріалів і журналістських статей «Ми проти насильства» в межах проєкту «Запобігаємо домашньому насильству у Херсоні разом» проводиться серед студентів Херсонського державного університету та учнів старших класів шкіл м. Херсон.

Мета проєкту – сприяти позитивним змінам соціальних норм для запобігання домашньому насильству в Херсонській громаді.

До участі в конкурсі запрошуються також професійні журналісти з місцевих ЗМІ, які, створивши свої матеріали, звернуть увагу на актуальність теми домашнього насильства в деокупованому місті, та заклади, які надають кваліфіковану допомогу.

Фото-, відеоматеріали та статті від кожного учасника приймаються в електронному вигляді на пошту [email protected], в термін до 15 березня 2023 року (включно):

  • фото має бути високої якості, для подальшого друку,
  • відео повинно тривати не більше 3 хвилин,
  • стаття має бути написана стандартним шрифтом на 300 – 500 слів.

Всі надіслані фото-, відеоматеріали та статті в повному обсязі розміщуються на офіційному сайті Херсонської міської ради, в групі фейсбук «Протидія домашньому насильству. Херсон – територія вільна від насильства» та телеграм каналі «Вільне місто| Херсон».

Підбиватиме підсумки Конкурсу та визначатиме переможців конкурсна комісія.
Переможці Конкурсу відзначаться Дипломами та цінними подарунками, а також визначатимуться у трьох номінаціях – кращі фото роботи, відео роботи та статті. Подарунки еквівалентні наступним сумам:
І місце – 4000 грн;
ІІ місце – 3000 грн;
ІІІ місце – 2000 грн.

У кожній номінації буде визначено переможця глядацьких симпатій. Це буде той конкурсант, робота якого набере найбільшу кількість уподобань, під час розміщення в соціальних мережах.

Усі учасники конкурсу, крім переможців, отримають Сертифікати конкурсантів.

Нагородження переможців здійснюватиметься під час відкриття виставки робіт Конкурсу.

Конкурс реалізовується у рамках співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, озвучені у цій ініціативі, належать авторам і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії

Вам також може сподобатися

Упродовж доби ворог здійснив 24 обстріли Херсонської міської територіальної громади
У Центрі надання адміністративних послуг Херсонської громади можна отримати нові послуги

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X