Запорука безперебійної роботи Херсонського Водоканалу – вчасна сплата споживачами за послуги водоспоживання

НовиниНовини ОТГ
👁 124

Колектив Херсонського Водоканалу вдячний споживачам, які вчасно сплачують за послуги водоспоживання, адже вчасна сплата за спожиті послуги є запорукою безперебійної роботи підприємства.

Підприємство переконливо просить споживачів, які ще не розрахувались за послуги централізованого водопостачання та централізованого  водовідведення, до кінця місяця сплатити за отримані в серпні 2021 послуги і не накопичувати борги.

Нагадуємо, що оплачувати послуги водоспоживання необхідно не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим.

УВАГА!!! Споживачі, які мають заборгованість за послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:

у зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» з 20 вересня 2021 МКП «ВУВКГ м. Херсон» повертається до вимушеної практики відключення боржників від мереж централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Слід звернути увагу, що крім погашення заборгованості боржнику доведеться сплатити витрати, понесені Водоканалом при відключення та відновленні надання послуги. Для уникнення незручностей, пов’язаних з припиненням надання послуг та зайвих матеріальних витрат, пропонуємо негайно погасити борги або звернутися до пунктів приймання населення МКП «ВУВКГ м. Херсона» для укладення договору реструктуризації.

Вам також може сподобатися

Боротьба за перехідний Кубок Дніпровської районної ради завершилася: переможців визначено
Уряд продовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року та спростив норми верифікації вакцинації

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X