Заяви про призначення грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок АТО розглядали у міськраді

НовиниСоціальна сфера
👁 92

Сьогодні, 24 вересня, відбулось засідання комісії з розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації.

Члени комісії розглядали подання до управління соціальної політики міської ради від 23.09.2021 №1659 щодо призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення Олегу Шадевському, особі з інвалідністю ІІ групи, що брав безпосередню участь в АТО. Окрім того, зробили перерахунок призначених раніше компенсацій за належні для отримання жилі приміщення у зв’язку зі зміною опосередкованої вартості одного квадратного метра житла в Херсонській області. Цей розмір підвищився, вартість одного квадратного метра вже склала 13 тисяч 220 грн. У зв’язку з чим перерахована компенсація восьми особам з числа членів сімей загиблих в АТО, з числа осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок бойових дій в АТО/ООС, двадцяти внутрішньопереміщеним особам, які брали участь в АТО/ООС, одній особі з інвалідністю внаслідок участі в бойових діях на території інших держав.

«Раніше, комісія почала рекомендувати призначати грошові компенсації внутрішньопереміщеним особам у 2019 році, на жаль, кошти на субвенцію ще жодного разу не надходили до міської територіальної громади. Членам сімей загиблих, чи померлих, учасникам АТО/ООС, що отримали інвалідність приблизно 2-3 компенсації за рік надходить. На даний час виплата за рахунок субвенції приходить тим, у кого призначення такої компенсації відбулося у 2019 році», – пояснює заступник голови комісії Олена Рузгіс.

Вам також може сподобатися

В.о.заступника міського голови Сергій Циганок звітує перед херсонською громадою
В.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко розповідає, чим він був корисний херсонській громаді цього тижня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X