«Задача нашої комісії – ефективно розподіляти приміщення», – голова «комунальної» комісії Андрій Медведєв

НовиниСоціальна сфера
👁 183

На засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища, що відбулась 5 серпня під головуванням Андрія Медведєва, розглядали листи і звернення, що надійшли на розгляд депутатів, та результати виконання попередніх рекомендацій комісії. Серед доповідачів – начальник міського управління капітального будівництва Владислав Кондратов та директор Департаменту розвитку об’єктів комунальної власності територіальної громади Аліса Вербицька.

Владислав Кондратов доповів про стан справ у питанні капітального ремонту колектора по вул. Чорноморській – виділення коштів для капремонту колектора розглянуть на наступній сесії міськради.

На комісії підняли питання продовження договорів оренди приміщень. Директору департаменту розвитку об’єктів комунальної власності дали рекомендації запрошувати орендарів на комісію, щоб у депутатів була можливість ознайомитися із договорами, зрозуміти, наскільки доцільно використовуються приміщення, яка орендна плата, щоб більш ефективно використовувати комунальну власність та поповнювати бюджет. Також голова комісії зауважив, що необхідно розуміти різницю між нерухомістю, що здається в оренду з комерційною метою, та нерухомістю, яку орендують благодійні й громадські організації.

У складі комісії працювали депутати: Ігор Семенчев, Євген Пляс, Ольга Виноградова.

Запис трансляції засідання:

Вам також може сподобатися

У херсонській школі № 56 планують запустити пілотний проєкт очищення води
У Херсоні відбулись рейди в потенційних місцях розміщення стихійної торгівлі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X