З початком нового навчального року школярів привітав депутат Херсонської міськради Юрій Рожков

Новини
👁 296

Натхненним та відповідальним сьогоднішній день був не тільки в освітян і школярів – депутат Херсонської міської ради Юрій Рожков долучився до урочистостей, які відбувалися у Херсонських школах №№ 12, 37, 21, 52 та у школі № 18 селища Антонівка. Разом із депутатом Верховної Ради Павлом Павлішем, фундатор громадської платформи «Добро переможе» привітав учителів, учнів та батьків з початком нового навчального року.

Життя й здоров’я наших дітей – найважливіше, а корисні подарунки – найактуальніші, вважає Юрій Рожков:

У Херсоні зростають лідери й ми, дорослі, всіма силами дбаємо, щоб вони здобували якісну освіту, гармонійно розвивались й були у безпеці. У цьому допоможуть наші подарунки – захисні жилети зі сітловідбивальними елементами. Їх отримає кожна школа, бо усі діти мають бути захищеними на дорогах!», – підкреслив Юрій Рожков.

Він зазначив, що програма “Безпека на дорогах” продовжує впроваджуватися, і коли, як не сьогодні варто подбати про те, як учні, поспішаючи на заняття, переходитимуть проїжджі частини. До корисного було й солодке – традиційно школярів пригостили морозивом

«Нехай новий навчальний рік розпочнеться добрими емоціями, і всі напутні слова та побажання обов’язково здійсняться!», – бажає освітянам та учням Юрій Рожков.

Вам також може сподобатися

Сергій Циганок привітав учнів гімназії №6 із початком навчального року
Херсонська гімназія №16 яскравим першодзвоном зустріла школяриків (ФОТО)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X