З моменту деокупації херсонська родина поповнилась 10 малюками

Новини
👁 201

Сьогодні акушерське відділення лікарні ім. Тропіних відвідала начальник Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова. Наші захисники боряться з ворогом на полі бою, а наші лікарі тримають медичний фронт. І робили це всю окупацію.

Лікарі вимушені були працювати в екстремальних умовах, буквально під обстрілами та дулами автоматів, пологи приймали на дому та бомбосховищах, по крихтах збираючи необхідні медикаменти.

Але вони робили все, аби максимально якісно допомагати майбутнім мамам.

За це їм щира подяка!

За період окупації ( тобто з 1 березня по 11 листопада) в лікарні Тропіних народилось 320 маленьких херсонців. З них 170 хлопчиків і 150 дівчаток. Одна жінка навіть народила свою десяту дитину!

«Наразі акушерське відділення лікарні Тропіних потребує певного обладнання. Наприклад, апарати ШВЛ для новонароджених, кардіомонітор. Ми обов’язково шукатимемо можливості допомогти через наших партнерів, неурядові організації.

Також однією з проблем у наших лікарнях лишається відсутність інтернету. Тому не працює послуга є-малятко. До речі,  хочу подякувати Міністерству юстиції та особисто Ірині Дубиківській за допомогу в оформленні українських свідоцтв про народження херсонським малюкам під час окупації. Це було дуже непросто.

Ми зробимо все, аби налагодити стабільну роботу та забезпечити херсонським мамам і дітям комфортні та безпечні умови» – зазначила Галина Лугова.

До речі, перші дітки в міських лікарнях у звільненому Херсоні народились 12 листопада: 2 хлопчики та 1 дівчинка. А з моменту деокупації херсонська родина поповнилась 10 малюками.

Життя переможе!

Вам також може сподобатися

У Херсоні запускають котельні
Державна міграційна служба відновлює роботу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X