З яких причин можуть не працювати світлофори: пояснює директор КП «Херсонміськсвітло» Андрій Балюк

НовиниСоціальна сфера
👁 185

Цього тижня на засіданні виконкому підіймалося питання стосовно непрацюючого світлофору на перехресті вул. Кулика/Ладичука. Як пояснює начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун, на світлофорі вийшла з ладу плата. Директор КП «Херсонміськсвітло» Андрій Балюк дав розпорядження плату зняти і відправити до спеціалізованого підприємства, що розташоване у Харкові. До 4 жовтня плату обіцяють полагодити, тож з 5 жовтня світлофор вже працюватиме.

На дорогах міста встановлені 56 світлофорів. Мало не кожного дня якийсь з них не працює. Про причини зупинки роботи світлофорів розповідає директор КП «Херсонміськсвітло» Андрій Балюк:

– У місті є перехрестя, які потребують модернізації, наприклад перехрестя біля супермаркету «Фреш» на Ілюші Кулика, Миколаївське шосе-Пугачова. Там встановлені лампові світлофори, яким вже більш як 30 років. Причиною зупинки їхньої роботи може бути відсутність напруження у мережі «Херсонобленерго». У світлодіодому світлофорі може вийти з ладу контро́лер. У такому випадку він ремонтується виключно заводом-виробником. Контро́лер – це комп’ютер, що керує системою перемикання. Доки на заводі-виробнику його не відремонтують, світлофор не працюватиме, адже взаємозамінність неможлива: у кожному світлофорі прописана своя циклограма, тобто, програма роботи світлофора, яку розробляє спеціалізований проєктувальник і яка узгоджується з поліцією. Щоб оперативно відновлювати роботу світлофора, мають бути запасні контро́лери, але вони дуже вартісні – середня ціна одного контро́лера 25 тис. грн. Нещодавно проплатили 4 нових контро́лерів для заміни лампових світлофорів. З часом придбаємо запасні для існуючих світлодіодних.

При виході світлофорів з ладу наше комунальне підприємство намагається якомога швидше усунути причини зупинки роботи світлофорів, адже ми розуміємо важливість безпеки руху водіїв та пішоходів!

Фото ілюстративне

Вам також може сподобатися

Бібліотека ім.Лавреньова приймала вітання від керівників громади та партнерів
В.о. заступника міського голови Роман Головня звітує перед херсонською громадою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X