З Днем Конституції, вільний народе України! Вітаємо українське місто-герой Херсон та нескорених його мешканців!

Новини
👁 849

Сьогодні українці відзначають 26-ту річницю з дня прийняття головного закону України – Конституції

У тяжкі часи визвольної, сучасної війни, кожен з нас відстоює своє право жити нормами найдемократичнішої Конституції у світі. Такою її визнало  Міжнародне співтовариство після прийняття та ведення в дію Верховною Радою України 28 червня 1996 року.

Кожного дня з початком повномасштабної війни, розв’язаної росією на нашій землі, Збройні сили України та сили територіальної оборони виборюють і захищають кожну основоположну норму нашої Конституції –  Україна суверенна, незалежна, демократична, соціальна та правова держава, суверенітет країни поширюється на всю її територію, Україна є унітарною державою, її територія в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Неможливе існування демократичного суспільства без визнання Людини, її життя, здоров’я, честі,  гідності, недоторканності, безпеки як найвищої соціальної цінності.

На жаль, сьогодні святковий день для кожного українця затьмарений втратою кращих дочок та синів нації. Але неймовірні зусилля українських захисників, волонтерів та кожного з нас неодмінно приведуть Україну до ПЕРЕМОГИ!

З Днем КОНСТИТУЦІЇ, вільний народе України! Вітаємо українське місто-герой Херсон та нескорених його мешканців!

PS: До речі, автором першої у світі Конституції є українець – Пилип Орлик. 5 квітня 1710 його обрали гетьманом запорізького війська. Цього ж дня він оголосив «Конституцію прав і свобод війська Запорізького».

Більше цікавого про Конституцію України дізнайтеся ТУТ.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв: ” Нехай Херсон стане одним із найкращих міст України, не обділеним увагою центральної влади, – він це точно заслужив своєю непокорою та жагою залишитися в Україні!”
Херсонські ліцеїстки пройшли до третього туру Міжнародної природничо-наукової олімпіади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X