З червня в Херсоні розпочинається реконструкція Шевченківського парку

Новини
👁 849

Одним із пунктів передвиборчої програми чинного міського голови Ігоря Колихаєва було зазначено реконструкцію парків та зон відпочинку херсонців. Процес втілення цього наміру розпочався буквально з перших днів призначення, і ось від стадії підготовки дійшло до першого етапу реалізації. Про це сьогодні йшлося протягом апаратної наради під головуванням Ігоря Колихаєва.

Шевченківський парк – найстарший та один з центральних парків Херсона, розташований у Суворовському районі між проспектом Ушакова, вулицями Перекопською, Лютеранською та Петра Калнишевського. Він є однією з візитівок Херсона.

«Розпочинаємо масштабну реконструкцію. Для цього треба запропонувати всім, хто здійснює в цьому парку виносну підприємницьку діяльність, організовано перейти до парку «Херсонська фортеця». Відвідування Шевченківського парку з червня буде обмежено», – зазначив міський голова.

За подробицями втілення цього проєкту слідкуйте з новин на сайті Херсонської міської ради.

Вам також може сподобатися

Увага! Зміни у розкладі руху пасажирських суден!
Херсон переміг у конкурсному відборі міст-партнерів для підтримки реформ, спрямованих на оптимізацію та розвиток інфраструктури теплопостачання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X