З 26 квітня планують розпочати видачу паперових сертифікатів від ВПП ООН у старостинських округах Херсонської громади

Новини
👁 2K

З 26 квітня 2023 року заплановано розпочати видачу паперових сертифікатів від ВПП ООН у старостинських округах Херсонської громади.

Представникам Херсонської міської військової адміністрації вдалося досягнути домовленостей з представниками Всесвітнього продовольчого фонду ООН щодо організації видачі паперових сертифікатів для мешканців старостинських округів Херсонської міської територіальної громади. Перемовини та консультації тривали майже два тижні. Таким чином, мешканцям Антонівського, Зеленівського, Комишанського, Наддніпрянського, Степанівського та Садівського старостатів не треба їхати до місць дистрибуції у Херсоні. У свою чергу, це зменшить кількість людей на 8 діючих локаціях у Херсоні.

Сертифікати отримають мешканці старостатів, які ще не отримали паперовий сертифікат на одній з 8 діючих локацій в Херсоні або за смс-повідомленням раніше. За інформацією Всесвітньої продовольчої програми ООН та ADRA Ukraine, видача сертифікатів буде проводитись тільки для жителів старостинських округів. Просимо жителів старостинських округів зачекати на роздачу паперових сертифікатів по місцю проживання та не створювати черги у Херсоні в пунктах видачі гуманітарної допомоги.

Інформацію щодо дат та місць роздачі паперових сертифікатів у старостинських округах буде надано додатково. Нагадуємо, що паперові сертифікати можуть отримати жителі Херсонської громади, які раніше не отримували електронні або паперові сертифікати. Бережіть себе та слідкуйте за оновленнями програми на офіційних ресурсах ВПП, АДРА (https://www.facebook.com/ADRA.Ukraine/?locale=ru_RU) та місцевих органів влади.

Всю інформацію можна отримати за номерами “гарячих ліній”:

Гаряча лінія Всесвітньої продовольчої програми ООН: 0 800 600 122

Гарячі лінії ADRA Ukraine: +38 (067) 333 1752 +38 (093) 170 6739 +38 (050) 615 5750

Вам також може сподобатися

За добу ворог здійснив 14 обстрілів
Школярам Херсонської громади передали гаджети для навчання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X