З 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Новини
👁 160

Щороку з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. Основна мета цієї кампанії – привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН 1999 року, але відзначати його почали з 1981 року як пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо 1960 року.

Міжнародна спільнота підтримує акцію “16 днів проти насильства” з 1991 року. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з понад 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети – збільшити у громадян розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити соціальний простір, вільний від насильства, недопускати його проявів та комплексно реагувати.

На знак підтримки люди у всьому світі пов’язують помаранчеву стрічку на свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє. Період акції охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Вам також може сподобатися

КП «Херсонміськсвітло» виконало низку ремонтних робіт
Яку гуманітарну допомогу отримували херсонці 17-23 листопада

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X