З 16 по 18 листопада у Херсоні перевірятимуть систему оповіщення

Новини
👁 161

Згідно Плану основних заходів цивільного захисту Херсонської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області на 2021 рік виконавчими органами місцевого самоврядування Херсонської міської територіальної громади, з 16 по 18 листопада 2021 року буде проводитися комплексна перевірка стану готовності до дій за призначенням місцевої системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з передачею сигналів цивільного захисту шляхом включення електросирен, сигнально-гучномовних пристроїв та в ефірі радіостанції «Українське радіо Херсон» (частота в місті Херсоні ‒ 100,6 МГц, FM-діапазон).

У зв’язку з цим, відділ з питань цивільного захисту Херсонської міської ради звертається до населення з проханням зберігати спокій під час звучання сигналів цивільного захисту та по можливості повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих.

Необхідно кожному пам’ятати!

Для привернення уваги населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.

Вам також може сподобатися

Про стан теплопостачання у Херсоні говорили на штабі підготовки до зими
У Корабельному районі тривають роботи з благоустрою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X