З 1 вересня у школах Херсона розпочнеться навчальний процес

Новини
👁 218

Без урочистостей, святкового дзвоника та дистанційно. Саме так розпочнеться новий навчальний рік для школярів Херсона.

Як проходитиме навчальний процес в умовах війни, обговорили під час щорічної серпневої міської педагогічної конференції 30 серпня. Цьогоріч її організували в режимі онлайн.

На початку заходу учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх жертв агресії Російської Федерації.

З вітальним словом до педагогів звернулась т.в.о. Херсонського міського голови Галина Лугова:

– Херсонські вчителі! Ви справжні герої! Ми разом з вами виходили на мітинги, де підіймали український прапор і закликали окупантів йти геть з нашої землі. Ви не скорились ворогу. Ви є прикладом мужності та незламності не лише для наших дітей, а й для всієї української спільноти та всього світу. Зі свого боку ми будемо робити усе можливе, аби галузь освіти була гідно профінансована та були вирішені інші проблемні питання. Ми цінуємо кожного педагога. Ви – ті плечі, на які може спиратись держава. – зазначила пані Галина.

Жодна дитина не залишиться поза освітнім процесом. Станом на 30 серпня, до херсонських шкіл подали заяви та зареєстровано 29416 учнів, із яких 6030 виїхали на підконтрольну Україні територію, 5746 наразі перебувають закордоном.

Освітній процес за Державними стандартами забезпечуватимуть 1257 педагогічних працівників, які виїхали з окупованого Херсона (щодня вчителі намагаються залишити місце окупації та виїхати). Такі дані озвучила начальниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко.

На жаль, від дій загарбників страждають і будівлі закладів освіти. На території Херсонської міської територіальної громади від окупантів постраждали 8 навчальних закладів.

Вам також може сподобатися

Проєкт з надання пільгових кредитів на житло для ВПО продовжується
З Днем Незалежності України, херсонці!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X