З 1 вересня розпочав свою роботу міський учнівський парламент при управлінні освіти

Новини
👁 186

З 1 вересня розпочав свою роботу міський учнівський парламент при управлінні освіти Херсонської міської ради («Місто успішних підлітків» – далі МУП ХVІІІ скликання).

Цього року продовжать роботу рада МУП, 5 комісій (з питань освіти, екології, культури, права, зав’язків з громадськістю) та міські клуби при них ( «Ерудит», медіаклуб NA VI, «Дивосвіт», «Феміда», «Юний журналіст»). До складу МУП та клубів делеговані лідери 7-11 класів від 46 закладів загальної середньої освіти.

Не дивлячись на окупацію та військовий стан, МУП плідно працював, не припиняючи свою діяльність жодного дня, упродовж минулого навчального року. Цьогоріч парламент продовжить об’єднувати міську учнівську молодь різноманітними цікавими справами, серед них тижні здоров’я й екології та правознавства, правові брейн-ринги та конкурси ерудитів, квести, марафони та челенджі з історичної і патріотичної та народознавчої тематики, волонтерські акції та марафони добрих справ, зустрічі із захисниками та волонтерами, дебати і круглі столи тощо.

Члени МУП продовжать реалізацію проєктів «Я – волонтер», «Незламний дух волонтерського фронту», «Від ідеї до ефективних дій», «Секрети успішності людей», «Прокачай свої skills», «День гідності та свободи», «У вишиванці крізь світи» та багато нових проєктів.

Лідерів очікують різноманітні тренінги, практикуми, марафони, які сприятимуть розвитку лідерських якостей та здобуттю конкретних навичок реалізації різноманітних заходів.

Завдяки участі у діяльності МУП у лідерів формуватиметься: національна свідомість та духовні цінності, соціальна відповідальність і ініціативність; сумлінне ставлення до прав і обов’язків та прагнення до самовираження, самореалізації і самоствердження

Члени міського учнівського самоврядування набудуть необхідні знання, уміння, практичний досвід соціальних дій та професійної орієнтації за принципом «Пропонуй. Організуй. Дій. Отримай результат». Вся робота МУП проходить завжди під девізом: «Готуємо майбутнє сьогодні».

Вам також може сподобатися

Де минулої доби прибирали у Херсоні
11 вересня армія рф 26 разів обстріляла Херсонську міську територіальну громаду

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X