Виплати допомоги від Червоного Хреста: як триває процес. Актуальні питання та відповіді

Новини
👁 7K

Вже місяць у Херсонській територіальній громаді тривають виплати фінансової допомоги від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Саме у Херсоні зазначені виплати отримали вже біля 6 тисяч мешканців. Виплати здійснюються у межах спільного проєкту Мінреінтеграції, Товариства Червоного Хреста України та Укрпошти. Але у мешканців залишаються питання.

На найактуальніші з них відповіді надала директор Херсонської філії АТ «Укрпошта» Тетяна Морозова.

– Чому виплати відбуваються тільки в одному відділені? Чи планується надавати виплати в інших відділення міста?

Виплати відбуваються на головному відділені Укрпошти. Але додаткові відділення для виплат планувалися відразу, що і було реалізовано вже в лютому місяці. Так, сьогодні на відділені у Дніпровському районі почали виплату вказаної допомоги. Крім того, вже у понеділок отримати фінансову допомогу можна і в інших районах, зокрема у Таврійському та Шуменському мікрорайоні.

– Скільки наразі задіяно операціоністів? Скільки зараз приймає відділення людей щодо зазначених виплат? Скільки в день маєте можливість прийняти людей?

Наразі на головному відділені, з 08:00 до 15:00, працюють 5 операційних вікон, які виплачують допомогу від Червоного Хреста. Також задіяно 1-го адміністратора, який надає консультації мешканцям. Зараз в середньому біля 200 людей в день отримають виплати. Але є можливість прийняти до 800 отримувачів.

– Чому виплати не здійснюються на банківські платіжні картки?

Це передбачено умовами договору Міжнародного комітету Червоного Хреста, де зазначено, що виплати відбуваються лише тим громадянам, які знаходяться на деокупованих територіях. А перевірити це можна лише коли людина особисто отримує допомогу.

– Яким чином матимуть змогу отримати цю допомогу маломобільні люди? Коли ви плануєте розпочати адресні виплати маломобільним?

Виплати отримають всі і, звісно, маломобільні категорії населення також. Коли більшість населення отримає фінансову допомогу, то маломобільним людям одразу принесуть допомогу поштарі.

– Не всім приходить смс-повідомлення. Наприклад, чоловік отримав, а дружина – ні. Подавали одночасно. Чому так відбувається?

Повідомлення обов’язково надійде, треба зачекати. На жаль, коли складали списки, то були певні складнощі, і це спричинило надання не дуже якісних даних. Десь пропущена буква у прізвищі, десь пропущена цифра в ІНН, а десь взагалі не вказано інформацію. Дуже різні помилки, але це все потрібно звіряти та виправляти, що і робимо.

– Якщо прийшла смс на отримання виплат, можна на наступний день прийти до Укрпошти? Чи потрібно ще зачекати?

Якщо людина отримала смс-повідомлення, то не потрібно чекати. Саме в цьому повідомлені вказано куди та о котрій потрібно звернутися на відділення Укрпошти для отримання виплат.

Слід зазначити, що майже 30 млн грн допомоги отримали мешканці Херсонської територіальної громади від Червоного Хреста.

Тетяна Морозова повідомила, що скупчення людей та черг намагаються уникати, залучаючи додатково спеціалістів. Виплати тривають – всі обов’язково отримають допомогу.

Вам також може сподобатися

На ранок 19 лютого РФ 6 разів обстріляла Херсонську громаду
На вечір 17 лютого армія РФ 10 разів обстріляла Херсонську громаду – один житель загинув

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X