Виноградарям, ягідникам та садівникам передбачена фінансова підтримка від держави

Новини
👁 103

У 2021 році на підтримку агропромислового комплексу в державному бюджеті передбачено 4,5 млрд грн. З них на підтримку розвитку галузі садівництва, ягідництва та виноградарства – 450 млн грн.
Суб’єктам господарювання, які закладають плодово-ягідні насадження та виноградники, бюджетні кошти надаються на безповоротній основі для компенсації витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених у період з 1 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року.

Суб’єктам господарювання – виробникам плодів, ягід, винограду та хмелю, які провадять сільськогосподарську діяльність з обробки, перероблення та/або консервації плодів, ягід та винограду бюджетні кошти надаються на безповоротній основі для компенсації до 50 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість).

Для того, щоб отримати фінансову компенсацію треба подати документи до 15 жовтня поточного року до обласної комісії, яка працює у Департаменті сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації – у першому випадку чи до комісії Мінагрополітики – у другому. Більше інформації тут.

Вам також може сподобатися

У Херсоні почав діяти освітньо-безпековий проєкт «Школа, поліція, безпека»
Учора на маршрутах міста курсувало 24 автобуси АТАМАН

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X