Виконком затвердив типовий зовнішній архітектурний  вигляд ТС на території Херсонської МТГ

ВиконкомНовини
👁 402

На сьогоднішньому засіданні виконкому міськради підтримано 7 із 8 питань порядку денного.

Так, члени виконкому проголосували за проєкти рішень:

  • Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди (павільйону), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої біля будівлі за адресою: вул. Кременчуцька, 93 у м. Херсоні;
  • Про затвердження відкоригованого Плану роботи Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради на 2021 рік за КПКВК 1417693 «Інші заходи, пов’язані з економічною діяльністю»;
  • Про затвердження фінансового плану міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» на 2021 рік;
  • Про оформлення типового зовнішнього архітектурного вигляду тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади та ін.

Зокрема, останнім рішенням передбачено визначити типовий зовнішній архітектурний  вигляд тимчасових споруд для розміщення на  території міста згідно з додатками (наводимо нижче).

Своєю чергою, управління містобудування та архітектури департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради при вирішенні  питання щодо оформлення паспортів прив’язки ТС рекомендуватиме замовникам при розробці ескізів фасадів споруд враховувати затверджені  ескізи типового зовнішнього архітектурного вигляду ТС  залежно від їхнього місця  розташування.

Рішення прийнято з метою покращення архітектурного вигляду та благоустрою території  населених пунктів Херсонської міської територіальної громади і забезпечення єдиного підходу оформлення зовнішнього вигляду ТС на території Херсонської міської територіальної громади.

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі ліквідовують сміттєзвалища
Дніпровським виконкомом запроваджено рейди щодо дотримання Правил благоустрою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X