Виконком міськради підтримав рішення “Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту загального користування”

ВиконкомНовини
👁 241

Виконком міськради підтримав рішення “Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту загального користування”.

Так, згідно документу, із 1 липня 2022 року тариф на перевезення пасажирів у тролейбусах складатиме 6 грн.

Вартість місячних проїзних квитків у міському електричному транспорті складатиме:

– для учнів загальноосвітніх шкіл – 80,00 грн;

– для студентів денних відділень – 215,00 грн;

– для громадян та підприємств, організацій – 300,00 грн.

Тарифи на послуги з перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування за наявності GPS-трекерів складатимуть:

-1 пасажира та багажу – в розмірі 8,00 грн за одну поїздку;

– для дітей шкільного віку, за наявності та пред’явлення водієві при вході до маршрутного транспортного засобу учнівського квитка, на період 01.09 до 30.06 – в розмірі 4,00 грн за одну поїздку.

Рішення стосовно встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів у міських маршрутних автобусах набере чинності з моменту його підписання.

За словами в.о.заступника міського голови В’ячеслава Білковського, рішення про підвищення тарифів у міському транспорті продиктоване в першу чергу здорожчанням електроенергії, комплектуючих та інших складових тарифу.

“Ми знаємо, що до цього тарифи у міських автобусах були диференційовані – 6 грн херсонців платили за перевезення у транспорті малої місткості. У зв’язку з тим, що останній працює на паливі газ-метан, який за дуже короткий термін подорожчав майже на 143%, перевезення стали нерентабельними. Це призвело до того, що приватні перевізники почали масово не виходити на маршрути”, – пояснює В’ячеслав Білковський.

Вам також може сподобатися

3 лютого відбудеться нагородження переможців літературного кокурсу ім. Миколи Братана
У лікарні ім. Є. Є. Карабелеша можна пройти реабілітацію після COVID-19 

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X