Виконком Дніпровської райради розглянув 22 проєкти рішень, серед них – готовність об’єктів ЖКГ та соцсфери до опалювального сезону

НовиниНовини ОТГ
👁 158

8 жовтня відбулося планове засідання виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради.

На розгляд винесені 22 проєкти рішень:

– виконання бюджету району у місті за 9 місяців 2021 року;

– готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період та заходи контролю виконавчих органів за сталим проходженням опалювального сезону;

– забезпечення захисту прав дитини в районі;

– процедурні питання, пов’язані з діяльністю колегіально-дорадчих органів при виконавчому комітеті.

Крім цього, виконком розглянув проєкти рішень, пов’язані з виконанням повноважень органу опіки та піклування: встановлення, зміна та втрата статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки/піклування, захист майнових та житлових прав дітей тощо.

З питання готовності об’єктів ЖКГ та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період доповіла завідувачка відділу життєдіяльності району Маргарита Щербакова.

Станом на 1 жовтня передбачені обсяги робіт щодо підготовки закладів соціально-гуманітарної сфери виконані на 100%, здано 100% систем теплопостачання по актах готовності. Виконавчий комітет районної ради з усього багатоповерхового житлового фонду контролює готовність до прийняття тепла 165 ОСББ, 4-ох окремо стоячих ЖБК, одного відомчого будинку.

По актах готовності теплопостачальникам здано 79% будинкових систем опалення, ремонтні роботи капітального характеру ведуться у 10 будинках, 13 будинків готові до пред’явлення систем опалення до здачі представникам постачальників тепла, 12 надали гарантійні листи.

На території району у багатоповерхівках створені і функціонують 205 ОСББ – наявність об’єднань ефективних власників житла помітно вплинула на підвищення якості підготовки багатоповерхівок до своєчасного входження в опалювальний сезон, впровадження заходів енергозбереження, участі в проєктах і програмах енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, шість ОСББ встановили у своїх будинках «смарт елеватори» для регулювання температурного режиму подачі теплоносія.

Нагадуємо, що на території району: 438 житлових будинків різної поверховості (279 мають централізоване опалення), 31 заклад середньої та іншої освіти, 21 дитячий дошкільний заклад, 11 закладів культури, 3 медичних установи.

Виконавчий комітет, його профільний відділ продовжують заходи контролю та співпраці з об’єднаннями співвласників житла та підприємствами-надавачами послуги теплопостачання з метою забезпечення теплом усіх без винятку житлових будинків, об’єктів соціально-гуманітарної сфери та сприяння оперативному усуненню аварійних ситуацій у разі їх виникнення.

Вам також може сподобатися

Суворовський район приводять до належного санітарного стану
«Гуманітарна» комісія розглядала сесійні питання та заслухала начальника управління молоді та спорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X