Виключно конкурс: “транспортна” комісія винесла рекомендації стосовно процесу валідації у громадському транспорті Херсона

Депутатська комісіяНовини
👁 228

Постійна комісія з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі на сьогоднішньому засіданні розглянула питання “Про внесення доповнення та зміни до Програми розвитку міського пасажирського транспорту на 2018-2026 роки” та проголосувала за внесення його до порядку денного сесії міської ради зі своїми рекомендаціями.

Згідно проєкту рішення, Програму доповнено додатком “Заходи щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському транспорті на території Херсонської міської територіальної громади”.

Рекомендації ж постійної комісії, проголосовані сьогодні, стосуються, у першу чергу, того, що має бути проведений конкурс на визначення оператора електронних систем як у тестовому режимі, так і в постійно діючому.

“Це питання викликало певний резонанс серед херсонців, тому ми врахували всі побажання громадян. Я наголошую – валідація у міському транспорті здійснюватиметься лише після проведення конкурсу”, – прокоментував голова “транспортної” комісії Юрій Стельмашенко.

Вам також може сподобатися

У Херсоні за кілька днів стартує “Мельпомена Таврії”
Квіти вчителям – від Ігоря Колихаєва

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X