Вихованець Херсонської ДЮСШ №6 представив Україну на Олімпіаді у Токіо

Новини
👁 233

На Олімпіаді в Токіо Україну в стрибках на батуті представляв єдиний спортсмен – 26-річний херсонець Микола Просторов (тренер – Ігор Молчанов). Стрибками на батуті він почав займатися з п’яти років у Херсонській дитячо-юнацькій спортивній школі №6, перший тренер спортсмена майстер спорту України Оксана Нікітіна.

Для українця ці Олімпійські ігри стали першими в кар’єрі. На жаль затриматись у Токіо надовго йому не вдалось. Просторов пройшов до півфіналу ігор та зупинився у кваліфікації, набравши 92.570 бала посів 12-те місце.

Для довідки: У 2009 році Миколі Просторову надано звання «Майстер спорту України», у 2017 – «Заслужений майстер спорту України» зі стрибків на батуті.

У 2011 році він увійшов до складу збірної команди України зі стрибків на батуті. Починаючи свою кар’єру на міжнародної арени серед дорослих у 2012 році у змаганнях Кубку світу (Болгарія) виборов ІІІ місце у синхронних стрибках.

Є срібним призером чемпіонату Європи (2016), Всесвітніх ігор (2017) та Європейських ігор (2018) із синхронних стрибків на батуті. Посів І місце на Чемпіонаті України в індивідуальній програмі (2019). У 2021 році став абсолютним чемпіоном України та отримав ліцензію на ХХХІІІ Олімпійські ігри за результатами у серії змагань Кубку світу.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

ДЮСШ №6 Херсонської міської ради є альма-матер для багатьох херсонських спортсменів які представляли та прославляли Україну на різноманітних Чемпіонатах Європи, Всесвітніх та Олімпійських іграх.

Вам також може сподобатися

Бібліотека запрошує херсонців переглянути матеріали підготовлені до Дня Незалежності України
Херсонців запрошують взяти участь у велоперегонах

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X