У міськраді видаватимуть довідки бджолярам: На сесії підтримали зміни у роботі департаменту економіки та інвестицій

НовиниСоціальна сфера
👁 226

29 вересня відбулось позачергове засідання сесії міськради. На початку засідання міський голова Ігор Колихаєв запросив присутніх піднятися і вшанувати хвилиною мовчання жертв масових розстрілів у Бабиному Яру. Опісля прозвучав гімн України й сесія почалась. Зареєструвалися 40 депутатів.

Міський голова повідомив, що депутат міськради Михайло Опанащенко вийшов з фракції ОПЗЖ.

На розгляд позачергової сесії винесли всього два питання:

– Про  згоду міському комунальному підприємству «Херсонтеплоенерго» на укладання (підписання) договору про договірне списання з Публічним  акціонерним товариством акціонерним банком «УКРГАЗБАНК» на умовах товариства з обмеженою відповідальністю «ГК «НАФТОГАЗ Трейдинг»;

– Про затвердження Положення про департамент економіки та інвестицій Херсонської міської ради у новій редакції.

Обидва питання депутати підтримали: перше одноголосно, друге – 39 голосами.

Перше питання стосувалося опалювального сезону: щоб МКП «Херсонтеплоенерго» могло виконувати свої статутні завдання, своєчасний початок  та стале проходження опалювального сезону 2021/2022, необхідно підписати тристоронній договір про списання до договору постачання природного газу між «Херсонтеплоенерго» та ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ Трейдинг». За обов’язковою умовою ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ Трейдинг» при укладанні договору на постачання природного газу, у разі виникнення заборгованості за спожитий газ, з рахунків «Херсонтеплоенерго» «Укргазбанк» списуватиме кошти.

Зміни до Положення про департамент економіки та інвестицій стосувалися включення такого пункту у діяльність департаменту, як видача довідки про реєстрацію пасіки. Директорка департаменту Ірина Ніколаєва пояснила, що Уряд розробив програму «Державної підтримки галузі тваринництва» за напрямком «спеціальна бджолина дотація за наявні бджолосім’ї» юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, сімейним фермерським господарствам та фізичним особам, що є власниками бджолосімей, яким на безповоротній основі надається дотація. Для її отримання потрібно за місцезнаходженням пасіки надати пакет документів до сільської, селищної, міської ради в  термін до 1 жовтня цього року. Оскільки ЦНАП наразі не може видавати такі довідки, тому що не розроблені інформаційні та технологічні картки у сфері бджільництва, для того, щоб місцеві мешканці могли дотацію отримати, департамент економіки та інвестицій готовий взяти таку функцію – видачу довідок, на себе.

Фоторепортаж:

Вам також може сподобатися

Депутати вирішили створити комісію, що наведе лад у питаннях нерухомості міста
Комісія з «конкурентоспроможності» розглянула 25 сесійних питань

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X