Виборці зустрілися з депутатами Херсонської міської ради

Новини
👁 153

Депутати міської ради Алла Малицька, Ігор Осауленко та Олексій Петров завітали до актової зали КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» і розповіли присутнім на зустрічі херсонцям, як минув перший рік їхнього депутатства.

У ході зустрічі приєднався до розмови і депутат Андрій Калита. Усі вони є членами постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту та з питань законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупціїї.

Виборці зверталися з різних питань.  За час 34 засідань комісії було розглянуто і прийнято 1600 рішень, близько 350 звернень громадян по наданню матеріальної допомоги. І попри те, що депутати представляють різні політичні фракції    робота проводилася злагоджено і зі взаєморозумінням. Адже всі вони об’єднанні однією ідеєю і метою – зробити Херсон місцем для постійного і комфортного проживання.

Депутати звернулися до своїх слухачів із проханням надавати пропозиції та побажання щодо поліпшення умов життя в обласному центрі, які будуть опрацьовані найближчим часом.

Вам також може сподобатися

Фоторепортаж із пленарного засідання ХІI сесії Херсонської міської ради VІІІ скликання
Херсонських шанувальників театру розвозитиме комунальний транспорт

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X