Вулиці міста вільні від стихійної торгівлі: у Херсоні щоденно проводяться рейди

НовиниСоціальна сфера
👁 1K

Комфортне та безпечне місто починається з чистих вулиць. Тож у Херсоні щоденно проводяться рейди із запобігання виникненню несанкціонованої торгівлі.

Про посилення заходів з безпеки та дотримання законодавства у цій сфері повідомляють у Департаменті економіки та інвестицій Херсонської міськради. Фахівці підкреслили, що стихійна торгівля продуктами харчування, особливо у літній сезон, становить епідемічну загрозу для здоров’я людей. Така торгівля погіршує санітарні умови, ускладнює рух громадського транспорту, призводить до захаращення наших вулиць.

15 серпня у Дніпровському районі міста відбувся черговий рейд із запобігання виникненню несанкціонованої торгівлі та переведення усіх торговців з місць для паркування автотранспорту, тротуарів, зелених зон – на території ринків. Інспектували вулиці представники відділу контролю за дотриманням законодавства спільно з правоохоронцями.

З торговцями проведена роз’яснювальна робота, також ліквідовано незаконну торгівлю з транспортного засобу.

Результати посиленої роботи вже відчутні – вулиці району стали вільнішими. Але для повної ліквідації цього явища необхідно, щоб мешканці району відмовились від купівлі товарів з рук.

Здійснюючи дріб’язкову, на перший погляд, покупку «з рук у невстановлених місцях», громадяни підтримують стихійну торгівлю, яка наражає їх на потенційну небезпеку. Пам’ятайте: законодавство України не передбачає захист прав споживачів при їх порушенні на стихійних ринках!

Вам також може сподобатися

В Антонівці “Херсонводоканал” замінює мережі на умовах співфінансування
Херсонка Єлізавета Мерешко – прапороносець національної паралімпійської збірної

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X