Водопостачання в Інженерному та Наддніпрянському відновлено

НовиниНовини ОТГ
👁 365

Кілька діб мешканці селищ Інженерне та Наддніпрянське залишалися без централізованого водопостачання. Обидва населені пункти не обслуговуються МКП «Херсонський водоканал», а отримують воду зі свердловини. Цими вихідними насос вийшов з ладу, залишивши багатоквартирні будинки та місцеві заклади без води. Люди звернулися по допомогу до міського голови Ігоря Колихаєва.

З’ясувалося, що КП “Світоч”, яке утримує насоси й постачає воду в селища, не змогло вчасно виконати терміновий ремонт пристроїв через систематичну заборгованість місцевих жителів перед підприємством, і як результат – брак коштів. Депутат Херсонської міської ради від партії «Нам Тут Жити» Юрій Рожков за дорученням міського голови особисто виїхав на місце й поспілкувався з місцевими жителями.

Ситуація складна, адже без води залишилися не тільки ті, хто нехтує своїми громадськими обов’язками, а й ті, хто сумлінно оплачує рахунки. Ситуацію на сьогодні розв’язали, проте проблему будемо вирішувати комплексно. За дорученням міського голови Ігоря Колихаєва ми вже зробили низку важливих заходів, які надалі мають усунути проблеми з водопостачанням.

Так, наприклад, звернулися до міського водоканалу з проханням взяти на баланс всі селища, що увійшли до складу Херсонської територіальної громади. Це зробить обслуговування простішим», – зазначив Юрій Геннадійович.

Тож, для забезпечення безперебійного водопостачання селища, під особистим контролем міського голови, департамент міського господарства разом зі старостою округу вже розробляють проєкт заміни водопровідних мереж та проєкт реконструкції артезіанської свердловини. Зокрема заплановано встановити комплекс плавного пуску, що стабілізуватиме напругу в електричній мережі та забезпечить більш тривалу роботу насосного обладнання.

Проте міський голова Ігор Колихаєв наголошує: стала робота всіх підприємств напряму залежить від сумлінної оплати послуг населенням.

«Місто наразі має величезні проблеми з тепло- та водопостачанням у окремих районах через багаторічні борги населення за надані послуги. Міська влада вживатиме суворих та подекуди навіть жорстких мір у боротьбі зі злісними неплатниками. Якщо хочемо нормального функціонування міста, треба своєчасно сплачувати рахунки й дбати про власне житло. Іншого шляху в нас немає», – впевнений міський голова.

Нагадуємо, що обов’язок споживачів сплачувати за житлово-комунальні послуги випливає з норм чинного законодавства України. Так, у ч. 1 ст. 9 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» зазначено, що споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця

Вам також може сподобатися

Херсонська ТЕЦ починає опалювальний сезон
Інформація стосовно стану опалення будинків та закладів соцсфери у Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X