Внесли зміни до Міської програми розвитку електротранспорту в місті Херсоні на 2018-2032 роки

Новини
👁 277

Міське комунальне підприємство «Херсонелектротранс» та Херсонська міська рада займаються реалізацією проєкту «Поліпшення інфраструктури громадського транспорту міста Херсона шляхом закупівлі нових тролейбусів та супутнього ремонтного обладнання, ремонту та модернізації тролейбусної контактної мережі» за допомогою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Відповідний кредитний договір між «Херсонелектротранс» та ЄБРР уклали 29 жовтня 2019 року.

Наразі триває процес вибору переможця тендерних торгів та готуються документи для підписання з переможцем договору на закупівлю нових тролейбусів та супутнього ремонтного обладнання.

Згідно договору, «Херсонелектротранс» має сплатити кредитору комісійні за зобов’язання за ставкою 0,6% річних на ту частину кредиту, яка час від часу залишається невиплаченою банку, та одноразову комісію за надання кредиту в розмірі 120 000 євро.

У 2020 році з міського бюджету профінансовано оплату банківської комісії за проведення оцінки проєкту в сумі 30 000 євро ( 987,3 тис. грн.) Лишилось сплатити ще 2 млн 979 тис 900 грн. У разі несплати буде нарахована пеня.

Проте власними силами підприємство не в змозі сплатити комісію. Тому звернулось за допомогою до депутатського корпусу.

Народні обранці ініціативу підтримали.

Вам також може сподобатися

20 червня – День медичного працівника
У бюджеті міста передбачили фінсування демонтажу тимчасових споруд

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X