Внаслідок бойових дій в Чорнобаївці пошкоджено 197 житлових будинків

Новини
👁 585

Станом на 22 квітня нових руйнувань житлових будинків у селі Чорнобаївка немає. Апарат Чорнобаївської сільської ради працює у штатному режимі, щодня. Сільською радою надається гуманітарна допомога мешканцям громади у вигляді продуктових наборів, товарів побуту та гігієни, ліків, для малюків – дитяче харчування та памперси. У всіх населених пунктах Чорнобаївської сільської ради, крім Посад-Покровського старостинського округу, відділеннями Укрпошти видаються пенсії та соціальні виплати за березень. Банкомат у Чорнобаївці не працює, у зв’язку з відсутністю готівки. Чорнобаївська амбулаторія працює за графіком, щодня крім неділі з 8.30 до 14.00 години. У приміщенні амбулаторії працює аптека, є пункт продажу ліків та пункт видачі безкоштовних гуманітарних ліків. У Киселівській амбулаторії та адміністративному приміщенні сільської ради у Благодатному працюють пункти видачі ліків. Перевезення громадян за маршрутом Чорнобаївка – Херсон здійснюється щодня, згідно графіку.

За наявною інформацією, з початку війни, внаслідок бойових дій, в селі Чорнобаївка пошкоджено 197 житлових будинків, у селі Крутий Яр пошкоджень немає. Детальна інформація щодо кількості та ступеню пошкоджених будинків у інших населених пунктах сільської ради відсутня. За період з 17 березня по 21 квітня з сіл Благодатне, Киселівка, Клапая в напрямку до села Чорнобаївка виїхало 870 осіб.

Вам також може сподобатися

На Херсонщині та Миколаївщині противник продовжує оборонні дій по зайнятому рубежу: інформує оперативне командування «Південь»
1500 закладів освіти пошкоджено внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів українських міст і сіл збройними силами РФ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X