Вітаємо працівників ЦНАПу з професійним святом!

НовиниСоціальна сфера
👁 578

6 вересня працівники центрів надання адміністративних послуг відзначають своє професійне свято – День адміністратора ЦНАПу.

6 вересня 2012 року ВР України ухвалила закон «Про адміністративні послуги»‎, який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг. На виконання цього закону почалося створення мережі ЦНАПів. Президент Зеленський видав Указ про відзначення Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг. 26 травня на засіданні Уряду, Кабмін схвалив проєкт Указу президента, датою відначення обрали 6 вересня.

“З нагоди 9-ї річниці прийняття закону України “Про адміністративні послуги” та ураховуючи, що завдяки якісному та неупередженому виконанню обов’язків адміністраторів центрів надання адміністративних послуг збільшується ступень довіри громадян до влади, пропонується запровадити в Україні професійне свято – День адміністратора центру надання адміністративних послуг, яке відзначати щороку 6 вересня”, – йдеться в документі.

Зараз в Україні працює більше 800 ЦНАПів, 60 територіальних підрозділів, 15 мобільних центрів з надання адміністративних послуг. Всього таких послуг надає близько п’яти тисяч адміністраторів.

З метою отримання максимальної кількості адміністративних послуг в одному місці, створення сприятливих і доступних вимог для реалізації фізичними і юридичними особами прав на одержання таких послуг, в будівлі Херсонської міської ради (пр. Ушакова,37, вхід з вул. Преображенської) працює Центр надання адміністративних послуг у м. Херсон, яким опікується директор департаменту адміністративних послуг міської ради Костянтин Хутковський. Щотижня спеціалісти Центру оброблюють близько 2,5 тис. запитів й обслуговують понад 15 тисяч містян.

Наразі у ЦНАПі надають120 адміністративних послуг, до кінця року їх перелік збільшиться до 213. Так, наприклад, херсонці зможуть у Центрі оформити субсидію, отримати водійське посвідчення, дозвіл на спеціальне водокористування, висновок про погодження документації із землеустрою. На черзі – створення сучасного мультифункціонального центру надання адміністративних послуг на базі колишнього кінотеатру “Іскра”.

Вітаємо фахівців з професійним святом, а херсонцям пропонуємо ознайомитися з діяльністю херсонського ЦНАПу на офіційному сайті.

Вам також може сподобатися

Сьогодні Херсонський Водоканал виконує ремонт водопровідних мережах Херсонської МТГ
10 вересня автори проєктів Громадського бюджету-2021 Херсона дізнаються результати експертної оцінки своїх ініціатив

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X