Вітаємо херсонського весляра-академіста Артема Морозова з двократним Чемпіонством у складі збірної команди України на Чемпіонаті Европи

Новини
👁 276

Вітаємо херсонського весляра-академіста Артема Морозова з двократним Чемпіонством у складі збірної команди України на Чемпіонаті Европи MASTERS EMR2021 з академічного веслування Masters Rowing International, в якому він брав участь разом із Юрієм Дюковим, Олександром Ляпіним, Леонідом Шапошниковим, у складі чоловічої парної четвірки.

Чемпіонат проходив з 17до 19 вересня 2021 року в Словенії на озері Блед.

Артем Морозов – херсонський весляр-академіст, легендарний, учасник трьох Олімпійських Ігор, діючий рекордсмен Світу та Чемпіоном Світу 2014 року, багаторазовим призером Чемпіонатів Европи і Світу, переможець і призер етапів Кубку Світу й багатьох міжнародних регат, Чемпіонатів і Кубків України.

Наразі Артем Морозов – провідний і перспективний тренер із веслування академічного, який працює як із особистим складом збірної команди Збройних Сил України, тренер чоловічої збірної команди України з академічного веслування.

Дякуємо спортсмену за значні досягнення, цілеспрямованість,  тяжку працю та бажаємо не зупинятися на досягнутому, йдучи до своєї мрії.

Вам також може сподобатися

Інспекцієя з контролю за благоустроєм міськради реагує на скарги херсонців
Студентів ХДМА навчили реагувати в екстрених ситуаціях

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X