Військова служба правопорядку ЗСУ відзначає 21-у річницю створення

Новини
👁 141

Сьогодні, 19 квітня, відзначається 21-а річниця створення Військової служби правопорядку Збройних сил України.

Із цієї нагоди начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко привітав військовослужбовців, а також вручив Почесні грамоти, Подяки та грошову допомогу.

Військова служба правопорядку у Збройних Силах України була створена у 2002 році відповідно до Закону України “Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України”.

Нагороди, подяки і вітання військові приймали також від обласної влади, керівництва Херсонського гарнізону, Головного управління Служби правопорядку Збройних Сил України та інших.

Звертаючись до присутніх у своєму виступі, Роман Мрочко подякував кожному за сумлінне виконання військового обов’язку.

«Ви мужньо виконуєте поставлені завдання. Запобігаєте злочинам і правопорушенням у Збройних Силах України. Забезпечуєте порядок і дисципліну серед військовослужбовців, захищаєте й охороняєте військові об’єкти. Бажаю незламної сили волі та неодмінно – Перемоги!», – наголосив Роман Мрочко.

Протягом свого існування Військова служба правопорядку в Збройних Силах України пройшла непростий шлях від формування та становлення до утвердження як спеціальне правоохоронне формування у складі ЗСУ, здобула авторитет серед військових та правоохоронних структур держави.

Вам також може сподобатися

Упродовж доби росіяни здійснили 14 обстрілів
Херсонводоканал отримав багатофункціональні екскаватори-навантажувачі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X