Відсутність документів і назви російською: у Херсоні тривають перевірки перевізників

Новини
👁 385

20 липня, з 4 ранку, представники управління транспорту перевіряли приватне підприємство-перевізника «Корнет-стиль». Спільно з представниками патрульної поліції перевірявся технічний та санітарний стан автобусів, стан водіїв, робота GPS-трекерів, наявність інформації для пасажирів.

Обов’язково перед виходом на маршрут водій проходить огляд у медика, його перевіряють на ознаки алкогольного та наркотичного сп’яніння, вимірюють тиск. Автобуси перед виходом на рейс проходять технічний огляд у механіка. Після цього, патрульна поліція перевіряє наявність у водія всіх документів, страховки.

– Що стосується інформаційних покажчиків, то ми дивимось, аби вони були українською мовою. Окрім цього, в салонах має бути розміщена інформація щодо правил перевезення пасажирів і багажу, позначені місця для осіб з інвалідністю. Також перевіряємо наявність квитків для пасажирів. У автобусах мають бути таблички з назвами маршрутів, які мають розміщуватись спереду, збоку та на задньому склі транспортних засобів. Також на вікнах не має розміщуватись реклама – це заборонено. – зазначає начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міської ради Марина Віркун.

Серед основних зауважень, які виникли під час перевірки, це: назви зупинок вказані російською мовою, вікна заклеєні рекламою. Також частина водіїв приїхала на роботу без відповідних документів. Їх до роботи на маршрутах не допустили, доки вони не надали водійські посвідчення та страховку.

Перевірки перевізників триватимуть і надалі.

Вам також може сподобатися

Увага! Оголошено реєстрацію для участі у тренінгу для представників ОСББ
Діти пільгових категорій отримали допомогу від благодійників

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X