Відомий військовий медик Всеволод Стеблюк евакуював лежачу пацієнтку

Новини
👁 377

Новини Херсона

У Херсоні триває евакуація громадян на більш безпечні території України. Особливих зусиль потребує вивезення маломобільних груп населення. Деколи для цього об’єднуються представники багатьох організації та установ з різних частин країни. Сьогодні, зокрема, було вивезено до однієї з лікарень у Миколаєві лежачу жительку Антонівки Кіркірію Фоменко у супроводі сина. Для того, щоб її евакуювати, необхідна була чітка координація дій на рівні двох областей та профільних медичних закладів.

Вивезення стало можливо завдяки військовому медику, професору, громадському діячу, учаснику боїв під Іловайськом Всеволоду Стеблюку, що доставив гуманітарний медичний вантаж для обласного онкологічного диспансера з Києва. Він попередньо домовився із начальницею МВА Галиною Луговою, що надасть свій автомобіль для вивезення лежачого пацієнта, який потребує медичної допомоги, з Херсона.
«Ми вдячні за допомогу всім причетним до евакуації цієї жінки. Процес організації вивозу важкохворих пацієнтів має чимало труднощів. Для нас цінні зусилля всіх, хто на різних етапах приєднався до цієї справи”, – зазначила Галина Лугова.

Також до евакуації жінки долучилися директор департаменту здоров’я Херсонської облдержадміністрації Тетяна Карчевич, заступник директора Обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ХОР Іннеса Чамлай, штаб-сержант у 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Віктор Залевський та багато інших.
Зараз Кіркірія Фоменко перебуває в одному з медичних закладів Миколаєва.

Дякуємо лікарям швидкої допомоги м. Миколаєва. Вони вчасно зустріли хвору і доставили у лікарню.

Вам також може сподобатися

Державна міграційна служба відновлює роботу
Галина Лугова зустрілась з керівництвом виправної колонії №90 та СІЗО

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X