Відома українська співачка презентувала кліп, який знімала в Херсоні

Новини
👁 1K

Самі зйомки на пісню “До краю” проходили в Херсоні у травні 2021 року в рамках спеціального проєкту «Натхнення сходу», який реалізується в рамках фестивалю «З країни в Україну».

Для кожного з міст фестивалю обрали одного артиста-амбасадора. Амбасадоркою Херсона стала українська співачка Христина Соловій. Зйомки проходили на кількох локаціях в історичному центрі нашого міста, також на території херсонськогосуднобудівного заводу.

Слова до пісні дівчина написала сама, музику – Євген Соловій, Христина Соловій, Павло Литвиненко. Синґл увійде до майбутнього альбому EP “Rosa Ventorum II”.

У Херсоні кліп Христина Соловій презентувала 7 серпня в рамках фестивалю “З країни в Україну”. А з 17 вересня він доступний для перегляду в Ютуб і вже зібрав майже 92 тисячі переглядів.

Ти не самотній у думках, що твоя мета недосяжна. О, скільки разів я хотіла зупинитись у цій темряві. Куди я йду? Навіщо?! Та корабель, що вийшов у море – вже на півшляху до мети. Обрій перед тобою є неймовірною свободою вибору. Корабель розуміє свою міць. Тебе вже не обмежують жодне швартування у бухті чи стіни доків у верфі, жодна чужа думка як правильно триматись на воді, щоб не потонути. Це сміливо, що ти самостійно вийшов у море! І коли вже почав подорож, – перед тобою весь світ. Все можливо! Твоє майбутнє залежить лише від тебе. Зупинитись і залишитись у відкритому морі небезпечно. Рано чи пізно стихія та шторм згодують тебе глибокому дну. Дарую тобі цю пісню русалки як маяк-дороговказ. Хочу освітити твою темряву, де ти блукаєш у відкритому морі можливостей. Хочу, щоб ти побачив небосхил! Побачив вихід куди плисти. Не зупиняйся, я вірю у тебе! – звертається до слухачів Христина Соловій.

Вам також може сподобатися

МКП “Херсонтеплоенерго” провело профілактичний рейд серед своїх боржників
У Херсоні ліквідували 14 сміттєзвалищ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X