Відновлення після війни: Херсон та Роттердам обмінюються досвідом

Новини
👁 314

До нідерландського міста Роттердам завітали очільники територіальних громад, які постраждали від російської агресії. Саме Роттердам під час Другої світової війни був повністю зруйнований бомбардуваннями.   

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова разом з мерами припортових міст Миколаєва та Маріуполя зустрілися з очільником міста Роттердаму паном Ахмедом Абуталебом. Під час зустрічі присутні говорили про конкретні стратегії та підходи, які використовували чиновники та проектувальники Роттердама у післявоєнні роки. На зустрічі також був присутній посол України в Нідерландах та постійний представник України при ОЗХЗ Максим Кононенко.

Очільники громад на власні очі побачили, як з часом розвивався міський розвиток та інфраструктура міста. Було представлено також концепцію розбудови Ротердаму, яка увійде в основу розбудови міста-Героя Херсона.

Делегація з України також зустрілася з Міністерством закордонних справ Нідерландів. На зустрічі обговорили підтримку безпосередньо міст Херсона, Миколаєва, Маріуполя в розбудові, за рахунок надання допомоги в написанні проєктів, консультацій, а також співпраця з фахівцями Нідерландів в області містобудування, архітектури впровадження напрацьованих та реалізованих інноваційних механізмів щодо відновлення та відбудови міст, які мають порти.

Є ініціатива покласти в основу розбудови портів концепцію успіху Нідерландів, оскільки ця країна має вагомий успіх в цьому напрямку.

Слід відзначити, що вказану зустріч та поїздку організовано Громадською організацією “Мережа захисту національних інтересів “АНТС”, разом з партнером ICUV – International Centre for Ukrainian Victory (Міжнародний центр української перемоги), які сприяють співпраці між головами українських територіальних громад та міжнародними партнерами задля зміцнення стійкості громад під час війни та після перемоги.

Вам також може сподобатися

21 людина у Херсоні постраждала від обстрілів армії РФ сьогодні вдень – 5 загинуло
Потурбуйтесь про свою безпеку – евакуююйтесь

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X