Відділення хірургії лікарні ім. А. і О.Тропіних відновлює планову допомогу у повному обсязі

Новини
👁 404

Відділення загальної хірургії лікарні ім. А. і О. Тропіних розпочало прийом планових хворих за профілем, а також надає ургентну хірургічну допомогу хворим з коронавірусною інфекцією міста Херсона.
Нагадаємо, через покращення епідеміологічної ситуації в лікарні відбувається поетапне відновлення планової медичної допомоги. З 6 грудня розпочали звичайний режим роботи акушерське, офтальмологічне та дитяче відділення. Продовжує надавати профільну допомогу відділення травматології.
У відділенні загальної хірургії, як розповів завідувач Василь ДУНДИЧ, за 2 місяці роботи з хворими на COVID-19 було проліковано 115 пацієнтів, а також проведено 8 операцій ургентним хірургічним хворим при поєднанні з коронавірусною інфекцією. За його словами, за цей період можна було здійснити до 200 планових операцій. Хірургічне лікування з початку року у відділенні отримав 391 хворий.
“Сьогодні ми починаємо надолужувати темпи роботи, і раді допомогти пацієнтам, які потребують оперативних втручань. За перші дні відновленої роботи ми провели 12 операцій, зараз у відділенні перебуває 6 пацієнтів,” – каже лікар.
Планова госпіталізація у відділення здійснюється за електронним направленням, яке можна отримати у сімейного або лікуючого лікаря. Наявність негативного результату обстеження на COVID-19 також є обов’язковою.

За довідками можна звертатися за телефоном відділення: (0552) 49-14-69.

Вам також може сподобатися

18 грудня в Херсоні тимчасово призупинять рух 1, 4 та 9 тролейбусів
Де сьогодні працює Херсонський Водоканал

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X