Відділ ведення Державного реєстру виборців Дніпровського райвиконкому продовжує приймати громадян

Новини
👁 68

        Незважаючи на обмеження, викликані ускладненням епідеміологічної обстановки і введенням на території міста Херсона карантинних обмежень «червоної зони» з 15 жовтня 2021 року, відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради продовжує приймати громадян. Постійно оновлюються його дані, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

        Життя продовжується, не дивлячись на складну соціально-економічну ситуацію, відділ ведення Державного реєстру виборців продовжує працювати з виборцями, постійно підтримуючи Реєстр в актуальному стані. Так, з ранку 20 жовтня спеціалісти відділу прийняли молодих  переселенців з тимчасово окупованої території (м. Луганськ) з питання включення до Реєстру виборців, щоб в наступному вони змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору. Всього, з метою перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців, протягом 9 місяців поточного року спеціалістами відділу прийнято 240 громадян з тимчасово окупованих територій Сходу України і АР Крим.

       В умовах карантинних обмежень прийому громадян можна попередньо звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради за телефоном:  (0552) 51-86-00.

Вам також може сподобатися

Торгівля людьми – це ганебне явище, з яким необхідно боротися!
У Херсоні 9 вагітних жінок хворіють на COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X