Відбувся обласний освітній форум «Співпраця громад області заради розвитку освіти Херсонщини»

Новини
👁 137

Сьогодні в Херсоні відбувся обласний освітній форум «Співпраця громад області заради розвитку освіти Херсонщини»

Ініціаторами проведення Форуму виступили депутати Херсонської обласної ради, які входять до складу постійної комісії з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відносин, науки, культури, фізичної культури  і спорту, освіти і свободи слова та інтелектуальної власності, а саме: голова комісії Олександр Співаковський, Галина Гондарева, Олександр Книга та Юрій Одарченко.

Учасники форуму – представники обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради, депутати обласної ради, голови об’єднаних територіальних громад, керівники управління освіти області та міста, ректори закладів вищої освіти області обговорювали питання формування ефективної освітньої мережі в умовах децентралізації з урахуванням вимог законодавства, потреб людей та особливостей кожної громади.

У контексті цієї тематики, Галина Лугова привітала присутніх й зазначила: «Освіта Херсонської області та міста Херсона – єдина! Об’єднують нас спільні проблеми тож вирішувати їх ми маємо спільно».

За словами пані Галини, зменшувати мережу закладів освіти не планують. Єдина мета,  яку ставлять перед собою учасники Форуму – створення умов для надання якісної освіти.

Зокрема, у місті планують створити 10 ліцеїв, що покращить якість отриманих знань здобувачами освіти, але для цього треба здійснити якісних відбір педагогічних кадрів.

Педагоги, які працювали у закладах освіти І-ІІІ ступені не залишаться без роботи, вони матимуть змогу перейти працювати до ліцеїв, у яких будуть навчатися діти 10,11 та 12 класів.

Також Галина Лугова наголосила, що діти молодших класів, відповідно до Закону України «Про освіту», мають обов’язково навчатися за місцем проживання.

За результатами форуму прийняли резолюцію, відповідно до якої визначили завдання та встановили терміни їх виконання.

Вам також може сподобатися

Як годуватимуть херсонських дітей з вересня, або Чим скінчився «харчовий скандал»?
“Намагаємося не затягувати з розглядом звернень”: голова “земельної” комісії Євген Троцький

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X