Відбувся круглий стіл щодо відновлення ефективної міжвідомчої взаємодії у допомозі постраждалим від домашнього насильства

Новини
👁 115

Вчора у межах робочої комісії відбулося засідання круглого столу із суб’єктами взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

Відпрацювання алгоритмів надання допомоги постраждалим та відновлення ефективної міжвідомчої взаємодії цьому напрямку – основна мета зустрічі.

На часі процес відновлення місцевої системи запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, зокрема створення та забезпечення сталого функціонування спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб (притулку, денного центру, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги), а також розбудови сталої міжсекторної взаємодії.

На сьогодні в місті відновлено роботу притулку для осіб, постраждалих від домашнього та / або гендерно зумовленого насильства Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З січня 2023 року, за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні, в Херсоні працює: Денний центр соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, Мобільний центр допомоги врятованим від війни, Безпечний простір для жінок та дівчат “Вільна”, розпочала діяльність мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства.

У засіданні взяли участь представники управління соціальної політики, освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, сектору з протидії домашньому насильству, ювенальної превенції ХРУП ГУНП в Херсонській області, Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції, представники громадських організацій, що здійснюють у Херсоні діяльність у сфері протидії та запобіганню домашньому та/або гендерно зумовленому насильству, сексуальному насильству під час конфлікту, протидії торгівлі людьми – ГО ХОЦ “Успішна жінка”, БТ “Центр суспільних програм”, ГО “Десяте квітня”.

За фінансової підтримки Представництва міжнародної благодійної організації HealthRight International в Україні, міжнародної благодійної фундації «FHI 360», в Херсоні діє Інтегрований центр – надання медичної та психосоціальної допомоги постраждалим від ґендерно-зумовленого насильства.

Також в місті діє центр «ВДОМА», для осіб, з-поміж цивільного населення, що постраждали від військової агресії на території Херсонщини, який працює завдяки фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду “Українського Жіночого Фонду” та “Елеос-Україна”.

Вам також може сподобатися

У Херсоні тривають роботи з прибирання
Триває ліквідація наслідків підтоплення у мікрорайоні Корабел

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X