Відбувся другий навчальний семінар для представників комунальних підприємств

НовиниСоціальна сфера
👁 42

Не секрет, що в Україні збитковість комунальних підприємств досі залишається хронічною проблемою. Рішенням має стати створення ефективного механізму діяльності КП, над яким працюють в різних куточках країни.

В Херсоні організували навчальні семінари для керівників та бухгалтерів цих організацій. 3 серпня відбувся вже другий семінар для керівників комунальних підприємств громад, нещодавно приєднаних до Херсонської міської ради.

Разом з експертами учасники заходу розбирали важливі теми:
– деталізація та заповнення фінансових планів,
– правила складання звітності,
– самозабезпечення комунальними підприємствами своїх витрат.

Пріоритети навчальної програми: оптимізація роботи КП, досягнення максимальної прозорості звітності, забезпечення необхідними умовами для здійснення своєї діяльності.

Аналітика Центру економічної стратегії свідчить, що збитковість комунальних підприємств складно пояснити тільки тим, що деякі з них діють на регульованих ринках. Більш ймовірним є те, що її причини – у неефективному управлінні.

Цю проблему в Херсоні й взялися вирішувати. Мета – допомогти КП налаштувати роботу таким чином, щоб підприємства могли не тільки покрити свої видатки, а частина з них – стати прибутковими.

Наразі в міськраді планують продовження цієї навчальної програми та залучення до неї очільників всіх комунальних підприємств міста. Анонси та деталі повідомимо згодом.
Навчання було проведено начальником відділу економічного аналізу департаменту економіки та інвестицій Галиною Лободою, головним спеціалістом відділу Катериною Шелестенко із залученням фахівців департаменту бюджету та фінансів.

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі міста перевіряли суб’єктів господарювання
Додаткові 30 мільйонів: комісія з питань фінансів працює над наповненням бюджету громади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X