Відбулося обстеження виконаних робіт з ремонту доріг на 2-х об’єктах

Новини
👁 85

24 грудня відбулося чергове обстеження виконаних робіт з ремонту доріг.

Так, члени комісії у складі представників управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міськради, підрядних організацій та депутатів міськради оглянули відремонтовані об’єкти за адресами:

  • капітальний ремонт тротуару вздовж ясел – садка № 83 комбінованого типу Херсонської міської ради по вул. Дорофєєва, 22 –а;
  • капітальний ремонт проїжджої частини вул. Ватутіна.

Так, у ході капітального ремонту тротуару вздовж ясел-садка №83, за інформацією управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку департаменту міської ради, було укладено 170 квадратних метрів тротуарної плитки та замінено 270 погонних метрів бордюрного каменю.

На вул.Ватутіна (сел.Антонівка), своєю чергою, укладено 343 квадратних метри бетонного покриття та 433 погонних метри бортового каменю.

Як зазначили в управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міськради, роботи на останньому об’єкті будуть продовжені – на сьогодні вони виконані ще не в повному обсязі.

Загалом, за словами члена комісії, депутата міськради Олександра Ложичева, роботи на цих об’єктах виконані якісно, зауважень у комісії немає.

Вам також може сподобатися

У Дніпровському виконкомі відкрилась новорічна експозиція дитячих малюнків
У херсонській музичній школі № 1 пройшов фортепіанний конкурс «Сузір’я талантів»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X