Відбулось засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при міському голові

Новини
👁 163

Розпорядженням міського голови затверджено склад Ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при міському голові. На сьогоднішньому засіданні члени групи одноголосно обрали головуючим Артема Чайковського, президента Херсонської обласної спортивної громадської організації рукопашного бою «ВІТЯЗЬ».

Останнім днем прийому документів визначено 17 травня 2021 року, чергове засідання Ініціативної групи призначено на 19 травня 2021 року.

Члени ініціативної групи погодили текст Інформаційного повідомлення про підготовку установчих зборів Громадської ради при Херсонському міському голові та текст заяви про включення до списку кандидатів на членство в Громадській раді при Херсонському міському голові.

Інформаційне повідомлення про підготовку установчих зборів Громадської ради при Херсонському міському голові

Розпочата підготовка до установчих зборів Громадської ради при Херсонському міському голові.

До участі у зборах запрошуються представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їхніх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України не пізніше ніж за рік до проведення установчих зборів (далі – інститути громадянського суспільства).

Установчі збори Громадської ради при Херсонському міському голові призначені на 28 травня 2021.

Для участі в установчих зборах за 10 календарних днів до установчих зборів до ініціативної групи, яка знаходиться за адресою: м.Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. № 319, контактна особа – ОНИЩЕНКО Ірина (телефон  (0552) 49 05 17 ), необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копія довідки про неприбутковість організації;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

– інформація про персональний склад керівних органів інституту громадянського суспільства;

– творча робота представника інституту громадянського суспільства – опис проблем у сфері, в якій він працює, та бачення ним вирішення цих проблем.

Інститут громадянського суспільства, який подає кандидатуру свого представника до складу Громадської ради, повинен мати досвід успішної діяльності на благо громади.

Кандидатура, яка подається інститутом громадянського суспільства до складу Громадської ради, повинна мати досвід громадської чи експертної роботи та належний рівень кваліфікації, необхідної для виконання повноважень у Громадській раді.

До складу Громадської ради може обиратися не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

У разі, якщо два або більше інститутів громадянського суспільства очолює одна й та особа, до складу Громадської ради може бути обрано тільки одного представника цих організацій.

У разі, якщо в двох або більше інститутах громадянського суспільства повторюється більша частина складу постійно діючого керівного органу, до складу Громадської ради може бути обрано тільки одного представника цих організацій.

Не можуть бути обрані до складу Громадської ради:

1. Особи, членство яких у Громадській раді припинено раніше на підставі недотримання вимог Положення про Громадську раду або за порушення етичних норм; особи, повноваження яких на громадських або інших виборних посадах достроково припинялися за різноманітні порушення, у тому числі етичного характеру.

2. Особи, щодо яких зафіксовано факти дискримінації людей за будь-якою ознакою.

3. Особи, які мають непогашену судимість.

Зразок заяви:

БЛАНК

інституту громадянського суспільства

(Вашої організації, спілки тощо)

№______від ____________2021 року

Ініціативній групі з підготовки та проведення

установчих зборів з обрання членів

Громадської ради

при Херсонському міському голові

Повідомляємо, що участь в установчих зборах, які відбудуться 28 травня 2021 року візьме представник (повна назва ІГС, прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації), якого просимо включити до списку кандидатів на членство в Громадській раді при Херсонському міському голові.

(Повна назва ІГС) не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню Громадської ради при Херсонському міському голові.

 (повна назва ІГС) не заперечує щодо розміщення матеріалів про діяльність організації.

Непогашеної судимості, на час написання заяви не маю.

Підпис                                     Прізвище, ім’я, по-батькові керівника ІГС

М.П. (за наявності)

До заяви додаються:

  1. Рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою;
  2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  3. Копію довідки про неприбутковість організації;
  4. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг не більше 2 сторінок);
  5. Інформація про персональний склад керівних органів інституту громадянського суспільства;
  6. Творча робота представника інституту громадянського суспільства – опис проблем у сфері, в якій він працює, та бачення ним вирішення цих проблем

(за наступною схемою:

  • стислий опис проблеми (проблем) над вирішенням яких працює інститут громадянського суспільства що делегує свого представника на збори;
  • досвід делегованого представника у вирішення зазначеної проблеми (проблем);
  • бачення представником інституту громадянського суспільства шляхів вирішення даної проблеми (проблем), в тому числі і в якості члена Громадської ради при Херсонському міському голові;

Загальний обсяг тексту не більше 1 листа.)

  • Електронна версія документів.

Голосували: підтримано

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбудеться вечір-реквієм “Пам’ятаємо!” за участі Джамали та ДахаБраха
Інформаційне повідомлення про підготовку установчих зборів Громадської ради при Херсонському міському голові

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X