Відбулася зустріч секретаря міської ради Галини Лугової з колишніми квартальними Антонівки

Новини
👁 355

Відбулася зустріч секретаря міської ради Галини Лугової, депутата міської ради Юрія Рожкова, старости Антонівського старостинського округу Сергія Іващенка із колишніми квартальними цього округу. Серед іншого обговорювалися проблеми доріг, облаштування територій, освітлення.
Юрій Рожков зазначив, що колишні квартальні – це саме ті люди, які знають реальний стан речей, що є в територіальній громаді на місцях і можуть допомогти зробити моніторинг проблем, що потребують реагування влади.


За його словами, для того, щоб проблеми округу були вирішені якнайкраще, депутатам важливо зібрати повну інформацію, аби мати можливість завчасно залучати фінансування з різних джерел на реалізацію необхідних проєктів.
У свою чергу Галина Лугова зауважила, що нині на певних ділянках МТГ існує складна ситуація з освітленням приєднаних територій. Так склалося, що у ряді населених пунктів мережі електропередач на окремих вулицях не були взяті на баланс.

Тепер КП “Херсонміськсвітло” не може підійти до розв’язання проблем з освітленням на цих ділянках у законному полі.


“Тобто ми маємо ситуацію: коли фактично електромережі існують, а юридично вони відсутні, бо місцева влада упродовж багатьох років не змогла належним чином оформити документацію. Це доводиться робити лише зараз, а тривалі юридичні процедури заважають розпочати роботи з покращення освітлення на таких ділянках оперативно”, – пояснила ситуацію Галина Лугова.

Активні люди округу зауважили, що зі свого боку готові до співпраці й триматимуть зв’язок щодо всіх питань зі старостою округу.

Вам також може сподобатися

На 15 червня у Херсоні ще 4 людей захворіли на COVID-19
Херсон придбав нові автобуси

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X