Відбулася зустріч міської влади з головами квартальних комітетів

Новини
👁 59

На чергову зустріч з представниками Херсонської міської військової адміністрації запросили голів квартальних комітетів Центрального району міста.

Першим і головним питанням під час спілкування стала організація вивезення сміття з приватного сектору. У Центральному районі цим переважно займаються приватні підприємці. Люди збирають побутові відходи у мішки чи пакети і виставляють біля будинків. Часто вони роблять це не того дня, коли забирають сміття, а як самим зручно, тому, як правило, утворюються стихійні звалища, побутові відходи містом  розносять безпритульні тварини.

З наступного тижня представники КП “Парки Херсона” почнуть роз’яснювальну роботу з жителями Північного мікрорайону. Квартальні прогнозують, що найсуперечливішим може стати питання розміщення сміттєвих баків, бо ніхто не захоче біля свого двору їх терпіти, хоча всі розуміють, наскільки важливо упорядочити збирання і вивезення побутових відходів. Після деокупації Херсону загрожувала екологічна катастрофа, місто потопало у смітті, яке не вивозилось, стихійні звалища розростались до величезних розмірів. Сьогодні нам вдається утримувати порядок, хоч комунальникам доводиться працювати під постійними обстрілами.

МВА за потреби облаштує спеціальні майданчики для баків, сміття з них та те, що накопичуватиметься поруч, регулярно вивозитиметься. У міста зараз є 19 сміттєвозів, у липні були закуплені у достатній кількості нові баки. Коштує послуга з вивезення сміття менше 20 гривень з людини. Попередньо обговорили варіанти оплати. Наступні 3 місяці відпрацюємо механізм, скільки баків потрібно на тих чи інших вулицях, де вони мають стояти для зручності усіх тощо.

Голови квартальних комітетів звернули увагу на те, що у місті утворились черги на забиття вікон після обстрілів. Ми це визнаємо, бо багато часу і ресурсів пішло на ліквідацію наслідків підтоплення, яка триває і досі, тому цю роботу розпочали трохи із запізненням, тим більше, що окупанти продовжують нещадно обстрілювати Херсон. Але вже за місяць з тими темпами, що зараз набрали наші спеціально створені бригади, черги не буде. 

КП “Парки Херсона” також займаються вивезенням будівельного сміття після “прильотів”, забиттям вікон у багатоповерхівках та координацією волонтерів, залучених МВА для такої роботи у приватному секторі.

Звертатися за номерами: 

– Центральна (Суворовська) районна у місті Херсоні рада – 066 447 92 36; 

– Дніпровська районна у місті Херсоні рада – 099 253 54 91;

– Корабельна районна у місті Херсоні рада – 050 533 72 91.

“Гаряча лінія” МВА:

– 050-040-44-24

– 098-958-17-83 

– 098-958-17-90

Вам також може сподобатися

Херсонська МВА продовжує забезпечувати жителів мікрорайону Корабел (Острів) питною водою
8 лютого працівники Херсонводоканалу ліквідували  дві  аварії на мережі водопостачання  

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X